۶ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۸:۴۰
کد خبرنگار: 940
کد خبر: 83688848
۰ نفر

برچسب‌ها

شرایط حضور بانوان در ورزش بوکس مهیا می‌شود

مشهد- ایرنا- دبیر فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران گفت: در دو سال اخیر به منظور حضور بانوان در ورزش بوکس جلسات مختلفی با وزارت ورزش و بخش بانوان این وزارتخانه برگزار شده است و مشکلاتی وجود داشت که رفع شده و محتمل است در آینده نزدیک شاهد اتفاق خوب و شایسته حضور بانوان در ورزش بوکس باشیم.

حمیدرضا قبایی زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به منظور حضور بانوان در بوکس، قرار بود کارگاه آشنایی با بوکس بانوان با حضور دست کم ۵۰ نفر در روز ۱۴ اسفند برگزار شود که به خاطر شیوع ویروس کرونا زمان آن تغییر کرد.

وی ادامه داد: با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان امیدواریم این کارگاه، شروعی شود تا در گامهای بعدی قدمهای بیشتری برای حضور بانوان در بوکس برداشته شود.

دبیر فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران گفت: بانوان در رشته های مختلف رزمی فعالیت دارند و حضور حرفه ای آنها در رشته بوکس هم در فدراسیون با جدیت پیگیری می‌شود و تا به نتیجه نرسیم دست برنخواهیم داشت.

قبایی زاده افزود:  هم اینک دست‌کم ۴۰ هزار بوکسور سازمان یافته در کشور فعالیت می‌کنند.

دیروز  مجمع انتخاب رییس هیات بوکس خرسان رضوی با حضور اعضای مجمع و دبیر فدراسیون بوکس و با نامزدی امیر حسین اخوان، مصطفی فیض آبادی، عماد محمد زاده و حمید نوروزی برگزار شد که نوروزی در مجمع حضور نیافت و در پایان رای گیری اخوان با کسب ۹ رای برای مدت چهار سال به عنوان رییس هیات بوکس خراسان رضوی انتخاب شد و فیض آبادی هم هفت رای کسب کرد.

دو هزار و ۴۹۳ بوکسور سازمان یافته در خراسان رضوی فعالیت می‌کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha