مأموریت اصلی پدافند هوایی ایجاد آسمانی نفوذناپذیر و امن است

تهران- ایرنا- جانشین قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) کشور گفت: ایجاد آسمانی نفوذناپذیر و امن با شبکه پدافندی هماهنگ و منسجم مأموریت اصلی پدافند هوایی کشور است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرتیپ قادر رحیم‌زاده روز دوشنبه در بازدید از پدافند هوایی شمال شرق کشور در مشهد اظهار داشت: سایت‌های پدافندی کشور آمادگی دارند امنیت را در آسمان هم برای هواپیماهای داخلی و خودی و هم برای پروازهای عبوری برقرار کنند.

جانشین قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) کشور، تصریح کرد: در بازدیدهای دوره‌ای، هماهنگی و یکپارچگی میان سایت‌های پدافند هوایی ارتش و سپاه تقویت می‌شود.

رحیم‌زاده بررسی آمادگی رزمی یگان‌ها و تجهیزات و تقویت هماهنگی با فرماندهان پدافند هوایی برای اجرای دستورالعمل‌ها از  اهداف حضور در پایگاه پدافند هوایی شمال شرق در مشهد عنوان کرد.

وی با اشاره به گوشه‌ای از توانایی‌های نظامی و آمادگی‌های رزمی قرارگاه پدافند هوایی ادامه داد: این قرارگاه در حداکثر توان رزمی در مقابله با تهدیدات نظامی بیگانه قرار دارد، آسمان کشور کاملا امن است و به هرگونه دست درازی به حریم هوایی ایران با شدت و قوت پاسخ خواهیم داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =