بهره‌وری شهرداری کرمان افزایش یافت

کرمان - ایرنا - شهردار کرمان گفت: ۲۰ درصد از ۲ هزار و ۴۰۰ نیروی شهرداری کرمان طی این دوره به افتخار بازنشستگی نایل آمدند و سازمان سرمایه‌گذاری و منطقه پنج شهری را نیز طی مدت یاد شده تاسیس کردیم که با وجود کاهش نیروی انسانی ۲۰ درصد بهره وری شهرداری افزایش یافته است.

به گزارش ایرنا، مهران عالم‌زاده روز دوشنبه در آیین بهره برداری از پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید بادپا کرمان افزود: ۳۵ پارک، بوستان و پیاده راه تا پایان سال جاری افتتاح و تقدیم مردم کرمان می شود و ساختمان شهرداری و پنج پروژه تقاطع غیر همسطح که از سنوات قبل آغاز شده بود، در این دوره به اتمام رسید.

وی اظهار داشت: ۳۰ دستگاه اتوبوس را به علت تحریم ها و تولید نشدن در داخل کشور نوسازی کردیم و سال آینده برنامه ریزی برای نوسازی ۲۰ دستگاه دیگر داریم.

شهردار کرمان گفت: جشنواره های شهروندی فصلی را در راستای ترویج روحیه نشاط و شادابی و ترویج فرهنگ شهروندی در کرمان اجرا کردیم که در سال جاری این اقدام و طرح بازنگری طرح جامع شهر کرمان هم در سال آینده انجام می شود.

وی اضافه کرد: تا پایان امسال تمامی بدهی ها و معوقات شهرداری کرمان به پیمانکاران و نیروهای شرکتی و قراردادی به صفر می رسد و مشکل پرداختی ها حوزه نیروی انسانی رفع شد.

عالم زاده افزود: قیر محلات هدف را از حوزه دولت و راه و شهرسازی و منابع داخلی شهرداری تامین و هزینه کردیم که رضایمتدی نسبی در این مناطق به وجود آورده است.

وی تصریح کرد: ۲ پروژه نهایی تحت پیمان با قرارگاه خاتم الانبیاء در شهر کرمان وجود دارد که با واگذاری زمین به قرارگاه بدهی ها به صفر نزدیک می شود.

شهردار کرمان بیان داشت: سال آینده چند پروژه بزرگ عمران شهری را آغاز خواهیم کرد و در این دوره شورا و شهردای این پروژه ها را به اتمام می رسانیم که پس از تصویب شورا آنان را اطلاعرسانی می کنیم.

وی از تمامی دستگاه های همراه برای انجام این پروژه عمرانی ازجمله استانداری کرمان ، شرکت های زیربنایی آب، برق، مخابرات و راه آهن استان و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و موسسه شهید رجایی، شورای اسلامی شهر کرمان، پلیس، مشاور گارنو و همکاران شهرداری تقدیر و قدردانی کرد و گفت: پنجمین پروژه بزرگ شهری را امروز در روز پنجم اسفندماه روز مهندس ۹۸ افتتاح و تقدیم مردم می کنیم.

عملیات اجرایی پروژه تقاطع غیرهم‌سطح شهید بادپا توسط موسسه شهید رجایی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا از پنج سال پیش آغاز شد و امروز (دوشنبه) پنجم اسفندماه همزمان با روز مهندس در کرمان به بهره برداری رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =