برگزاری تور جهانی والیبال ساحلی در انتظار پاسخ فدراسیون بین‌المللی

تهران- ایرنا- فدراسیون والیبال ایران برای روشن شدن تکلیف برگزاری مسابقات تور جهانی سه ستاره والیبال ساحلی بندرعباس، با فدراسیون بین‌المللی مکاتبه کرد.

بندرعباس از ۱۳ تا ۱۷ اسفند، میزبان یکی از مراحل تور جهانی والیبال ساحلی است اما درحالی که زمان زیادی تا آغاز این مسابقات باقی نمانده، برگزار شدن آن مشخص نیست.

علی فتاحی سرپرست دبیری فدراسیون والیبال درباره این موضوع گفت: دیروز با توجه به شرایط به وجود آمده در کشور، برای زمان برگزاری این رویداد ساحلی با فدراسیون جهانی مکاتبه کردیم. فدراسیون جهانی والیبال، حساسیت خاصی روی برگزاری تورهای جهانی به ویژه سه ستاره به بالا دارد و فدراسیون والیبال ایران نیز از برنامه زمان‌بندی شده برای برگزاری این مسابقات، جلوتر است.

وی ادامه داد: مراحل کار به خوبی در حال پیشروی است و از نظر برگزاری، هیچ مشکلی خاصی نداریم. مهمترین دلیل مکاتبه جدید، نگرانی‌های موجود از گسترش بیماری کرونا است.

سرپرست دبیری فدراسیون والیبال با اشاره به آمارهای رسمی شیوع و گسترش این بیماری در کشور و حتی در شهر بندرعباس گفت: به دلیل شیوع کرونا، برخی ایرلاین‌ها از جمله هواپیمایی ترکیه، پروازهای خود به ایران را با محدودیت همراه کردند و اکثر تیم‌های شرکت کننده نیز برنامه ورودشان به تهران با این ایرلاین بوده است.

وی با یادآوری لغو تور جهانی چین گفت: فدراسیون همه‌ کارهای لازم برای برگزاری تور جهانی سه ستاره بندرعباس را به نحو احسن انجام داده است و حتی بلیت مورد نیاز تیم‌ها برای اعزام از تهران به بندرعباس را تهیه کرده است. امروز در فدراسیون جهانی جلسه برای بررسی این موضوع برگزار می‌شود و تصمیم‌گیری نهایی، با مسوولان فدراسیون جهانی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha