مراسم روز مهندس در زنجان لغو شد

زنجان- ایرنا- رییس سازمان نظام مهندسی معدن استان زنجان گفت: با توجه به افزایش احتمال انتشار و همه‌گیری ویروس کرونا در مکان‌های بسته و با توصیه مسؤولان استانی مبنی بر برگزار نکردن همایش‌ها و تجمع‌ها، مراسم گرامیداشت روز مهندس این سازمان لغو شد.

دکتر رضا کشاورزی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: این مراسم مقرر بود روز سه‌شنبه / ۶ اسفند/ برگزار شود اما به‌رغم میل باطنی و در راستای پیشگیری و به دلیل اهمیت حفظ سلامت اعضای سازمان و خانواده‌های محترمشان، لغو و به زمان دیگری موکول شد.

وی با بیان اینکه از مهندسان عضو به همراه خانواده و روسای سایر سازمان‌های نظام مهندسی استان برای حضور در این مراسم، دعوت شده بود، خاطرنشان کرد: امیدواریم با بهبود شرایط در فرصتی مناسب در خدمت اعضا باشیم.

کشاورزی در خصوص اقدامات این سازمان در راستای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، گفت: کلیپ‌های متعدد آموزشی تهیه و برای همکاران سازمان و اعضا پخش می‌شود.

رییس سازمان نظام مهندسی معدن استان زنجان با بیان اینکه ثبت اثر انگشت در هنگام ورود و خروج همکاران ممنوع شده است، افزود: اسپری‌های ضدعفونی‌کننده تهیه شده تا تمام همکاران به تناوب از آن استفاده کنند.

وی اظهار داشت: در صدد هستیم تا با تامین بودجه لازم، تعدادی ماسک خریده و در سازمان و بین اعضا توزیع کنیم.

کشاورزی ادامه داد: در حال رایزنی با مرکز بهداشت استان برای استقرار مشاور بهداشتی در سازمان هستیم تا نکات آموزشی برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا را برای همکاران و مهندسان عضو سازمان ارائه دهد.

وی تصریح کرد: در مجموعه سازمان نیز تاکید بر رعایت بهداشت فردی و اجتماعی برای همه همکاران بوده و تاکید شده در صورت مشاهده کوچکترین علائم به مراکز درمانی مراجعه کنند.

رییس سازمان نظام مهندسی معدن استان زنجان اضافه کرد: علاوه بر مراسم گرامیداشت روز مهندس، سایر دوره‌های آموزشی نیز تا اطلاع ثانوی، لغو شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =