سیل در کمین مسافران لرستان و چهارمحال بختیاری

تهران- ایرنا- رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی از خطر کمین سیل برای مسافران خبر داد و از مردم خواست به علت احتمال وقوع طغیان رودخانه، سیلاب و آبگرفتگی محورهای مواصلاتی استان های لرستان و چهارمحال بختیاری از ساعات آینده در صورت غیر ضروری بودن سفر خود به این دو استان عزیمت نکنند.

سرهنگ نادر رحمانی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه از دو استان یادشده، لرستان از وضعیت بدتری برخوردار خواهد بود، افزود: با توجه به پیش بینی های انجام شده هواشناسی، بارش ها از ساعاتی دیگر آغاز می شود و تا روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت.

به گفته وی، از عصر امروز همچنین بارش باران در استان های ایلام، کرمانشاه، همدان، مرکزی و شمال استان خوزستان آغاز خواهد شد که این روند در ارتفاعات به صورت برف خواهد بود.

وی تصریح کرد: بر همین اساس انتظار داریم از عصر امروز دوشنبه محورهای مواصلاتی در نیمه شمالی و مرکزی کشور به ویژه مناطق غربی دچار بارش باران شوند.

 سرهنگ رحمانی گفت: پیش بینی های سازمان هواشناسی حکایت از حجم زیاد بارش ها  دارد و طغیان برخی رودخانه ها دور از انتظار نیست؛ همچنین براساس گزارش های دریافتی هم اکنون مسیر جاده های تبریزبه زنجان، زنجان به میانه و ارتفاعات فیروزکوه دارای مه گرفتگی و مسیر آزاد راه کرج به تهران  و جاده مخصوص کرج به تهران دارای ترافیک نیمه سنگین است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =