مهلت یک هفته‌ای به تیم‌های بدهکار فوتبال

تهران- ایرنا- سرپرست دبیرکلی فدراسیون در نامه‌ای اعلام کرد که باشگاه‌های بدهکار فوتبال یک هفته فرصت دارند تا بدهی خود را به طلبکاران پرداخت کنند.

«ابراهیم شکوری» با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ تاکید کرد باشگاه‌های پرسپولیس، ملوان بندرانزلی، امید گناوه، پاس همدان، داماش گیلانیان، پارس جنوبی جم، سرداربوکان، شهدا بابلسر، ایرانجوان بوشهر، شهرداری تبریز، صنعت نفت آبادان، بعثت کرمانشاه، سپیدرود رشت، خونه به خونه بابل، شهرداری اردبیل، نساجی مازندران و استقلال اهواز تا یک هفته نسبت به پرداخت بدهی‌هایشان مهلت دارند.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون در این نامه تاکید کرده باشگاه‌ها نسبت به ارسال رضایت نامه های مربوط به پرداخت بدهی‌هایشان به طلبکاران، یک هفته فرصت دارند پس از رویت این نامه با توجه به شرایط موضوع نامه، به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مراجعه کرده و نسبت به پرداخت بدهی‌هایشان اقدام کنند.
گفتنی است پس از گذشت مدت یک هفته‌ای و عدم ارسال رضایت نامه‌ها وفق بند الف و ب ماده ۸۹ مقررات یاد شده نسبت به جریمه نقدی و یا کسر امتیاز و یا محرومیت از ثبت نام بازیکن جدید و یا سقوط به دسته پایین تر حکم مقتضی صادر خواهد شد. این احکام وفق بند ۴ ماده ۸۹ قطعی بوده و فقط قابل اعتراض در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) خواهد بود و تبعات آن متوجه باشگاه‌ها است.
 

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha