اماکن و سالن‌های ورزشی زنجان تعطیل شد

زنجان - ایرنا - معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: کلیه اماکن و سالن‌های ورزشی استان اعم از خصوصی و دولتی به منظور پیشگیری و مراقبت در برابر بیماری کرونا ویروس، تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام شد.

 در جلسه زیستی پدافند غیرعامل که بعداز ظهر یکشنبه /چهارم بهمن ماه/ با حضور مسوؤلان ذیربط در استانداری زنجان و به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس تشکیل شد برابر مصوبه و بخشنامه ابلاغی، تمامی اماکن و سالن‌های ورزشی، تعطیل خواهد بود.

محمدعلی حمزه پور، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این دستورالعمل لازم الاجرا بوده و در صورت بی توجهی مطابق با قانون و مقررات با مجموعه‌های ورزشی متخلف برخورد خواهد شد.

وی اظهار داشت: با دستگاه‌ها و هیات های ورزشی استان و شهرستان‌ها، مکاتبه شده است تا نسبت به تعطیلی اماکن و سالن‌های ورزشی اقدام کنند.

حمزه پور تصریح کرد: ورزشکاران ضمن حفظ آرامش در نظر داشته باشند که این تصمیم به منظور رعایت نکات پیشگیرانه بوده و در حال حاضر نیز شرایط استان عادی است.

در زمان حاضر استان زنجان از ۸۴۹ باب مکان ورزشی برخوردار است.

تمامی مدارس،  آموزشگاه‌ها و دانشگاه‌های استان زنجان نیز تا پایان هفته جاری به علت پیشگیری و مراقبت در برابر ویروس کرونا تعطیل شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =