وریا: برگزاری بازی بدون تماشاگر تصمیم درستی بود

تهران- ایرنا- کاپیتان استقلال گفت: تماشاچیان کار خوبی کردند که به ورزشگاه نیامدند چون آمدنشان برای سلامتی آنان مضر بود.

وریا غفوری و علی کریمی در بازی برابر ذوب‌آهن نمایش خوبی داشتند. دیداری که با برتری ۲ بر یک استقلال به اتمام رسید. وریا غفوری بعد از پایان بازی به گفتن یک جمله بسنده کرد. او درباره نیامدن هواداران اظهار داشت: تماشاچیان کار خوبی کردند که به ورزشگاه نیامدند چون آمدنشان برای سلامتی مضر بود.

علی کریمی نیز پس از کسب سه امتیاز گفت: ۳ امتیاز مسابقه مهم بود که خوشحالیم آن را گرفتیم. می‌خواستیم با این پیروزی در بالای جدول بمانیم. متأسفانه بازی بدون تماشاگر برگزار شد و این یک امتیاز منفی برای ما بود. حضور تماشاگران به تیم ما کمک می‌کند. هشت روز بود به دلیل سرماخوردگی شدید تمرین نکردم و امروز هم به خاطر تیم و اینکه مصدومان تیم زیاد بودند، هر چه در توان داشتم گذاشتم.

وی در ادامه افزود: اگر شیوع بیماری مهم است باید همه بازی‌ها لغو می‌شد. فوتبال بدون تماشاگر بی‌معنی است. باید تصمیمی گرفته شود که به ضرر تیم‌ها و مردم نشود. ویروس که در ابتدا نشان نمی‌دهد اما چون بازیکنان در مسابقه با هم درگیر هستند ممکن است به یکدیگر منتقل کنند.

کریمی در پایان درباره حضور دراگان اسکوچیچ در تیم ملی بیان داشت: او در تیم‌هایی که حضور داشته شاید زیاد قوی نبوده اما نتیجه گرفته و تیم‌هایش فوتبال خوبی بازی کرده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =