حمله ستاره ذوب‌آهن به سرمربی تیمش؛ «او حق ندارد به ما بگوید بازیکن ضعیف»

تهران- ایرنا- هافبک تیم ذوب‌آهن گفت: من چندین سال در این تیم بازی کرده‌ام و خودم را عضوی از خانواده ذوب‌آهن می‌دانم. اگر من ضعیف هستم نفرات کناری من بسیار قوی هستند و رادولوویچ حق ندارد این گونه اظهارنظر کند.

دانیال اسماعیلی‌فر در پایان بازی با استقلال که منجر به شکست ذوب‌آهن شد اظهار داشت: گل اول استقلال آفساید بود و ما در بین ۲ نیمه این موضوع را متوجه شدیم. همه دیدند که چه اتفاقاتی رخ داد؛ همان گلی که آنها زدند را ما هم زدیم، اما در نهایت بازنده شدیم. 

وی در ادامه به انتقاد از سرمربی تیمش پرداخت و گفت: مربی ما برای رسیدن به موفقیت در این تیم نیاز به زمان ندارد، بلکه اول باید بازیکنان را باور کند و بعد مشغول به کار شود. وقتی او می‌گوید که ذوب‌آهن شرایط حضور در جمع ۵ تیم برتر لیگ را ندارد باید بداند که تا چند وقت پیش ما تنها نماینده فوتبال ایران در آسیا بودیم و خیلی از مربیان آرزوی حضور در این تیم را داشتند. مربیانی مانند یحیی گل‌محمدی که حالا سرمربی پرسپولیس است مدتی در این تیم بوده‌ است. تمام تیم‌های ایران خواهان به خدمت گرفتن بازیکنان ذوب‌آهن هستند. روز اولی که رادولوویچ هدایت ذوب‌آهن را قبول کرد شرایط تیم را می‌دانست، اما چون برخی حرف‌ها را در رسانه‌ها مطرح کرده است، من هم در رسانه‌ها جوابش را می‌دهم.

هافبک ذوب در ادامه افزود: به من برمی‌خورد که او این گونه در مورد تیم ذوب‌آهن صحبت می‌کند. من چندین سال در این تیم بازی کرده‌ام و خودم را عضوی از خانواده ذوب‌آهن می‌دانم. اگر من ضعیف هستم نفرات کناری من بسیار قوی هستند و او حق ندارد این گونه اظهارنظر کند. من باید از رسانه‌ها متوجه شوم که بازیکن ضعیفی هستم؟ سرمربی ما در صحبت‌هایش می‌گوید که آرزوی داشتن فلان بازیکن را دارد و به نظرش فلان بازیکن باید لژیونر شود؛ من هم باید در جواب وی بگویم که خیلی از مربیان ایران آرزوی داشتن بازیکنان ذوب‌آهن را دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =