۴ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۰۹
کد خبرنگار: 2503
کد خبر: 83687883
۰ نفر

برچسب‌ها

کُربکندی:‌ قضاوت داوران دیدار استقلال و ذوب‌آهن بد بود

تهران-ایرنا- مدیر سازمان فوتبال باشگاه ذوب‌آهن گفت: داوران دیدار ذوبآهن و استقلال قضاوت درستی نداشتند و بد سوت زدند.

«رسول کربکندی» پس از شکست ۲ بر یک تیم ذوب آهن برابر استقلال اظهار داشت: می‌توانستیم حریف قدرتمند خود را در تهران شکست داده و یا دست کم از این تیم امتیاز بگیریم. گل اول استقلال با توجه به اینکه ۲ بازیکن این تیم در آفساید بودند باید مردود اعلام می‌شد.

وی افزود:‌ البته ما اعتراض خود را نسبت به این موضوع اعلام کردیم با این همه صدای ما شنیده نشد.

مدیر سازمان فوتبال ذوب آهن با انتقاد از عملکرد تیم داوری تاکید کرد:‌ تیم داوری در این دیدار اشتباهات زیادی داشت. آنان با توجه به اینکه این دیدار بدون حضور هواداران برگزار شد، به راحتی مرتکب  اشتباه می‌شدند.

وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا به اعتقاد وی همچنان فوتبال کثیف است، عنوان کرد: زمانی که می گفتم فوتبال کثیف است کسی پیگیری نکرد که کجای فوتبال ما اشکال دارد و هنوز این روند ادامه دارد.

کربکندی با اشاره به اینکه رقابت‌های ورزشی با توجه به شیوع کرونا باید تعطیل می‌شد، ادامه داد:‌ با توجه به امکانات کافی برای جلوگیری از شیوع کرونا را نداریم، باید پیشگیری کنیم از این رو معتقدم باید مسابقات ورزشی لغو می‌شد.

وی ادامه داد: سه بازی از هفته قبل مانده بود و باید برگزار می‌شد. این بازی که گذشت اما برای ادامه مسابقات باید تصمیم جدی گرفته شود چون سلامتی مردم مهم‌تر از بازی فوتبال است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =