فرماندار: حضور پرشور مردم ملایر انتخابات قوی را رقم زد

همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: حضور مردم ملایر در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برگ زرین دیگری بر افتخارات این شهرستان افزود و این حضور یک انتخابات قوی و قانون‌مندی را رقم زد.

قدرت الله ولدی عصر یکشنبه در جمع معاونان فرمانداری، بخشداران و کارشناسان فرمانداری ویژه ملایر افزود: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ملایر در کمال آرامش و بدون هیچگونه مشکلی برگزار شد.

وی بیان کرد: این کار بزرگ جز با تلاش و تعامل خوب عوامل اجرایی و دست‌اندرکاران انتخابات، هیات‌های نظارت، اجرایی و بازرسی و حضور پرشور مردم و تمامی عواملی که در انتخابات نقش داشتند، صورت نمی‌گرفت.

فرماندار ویژه ملایر یادآور شد: در استان همدان نیز با مدیریت خوب استاندار همدان و تعامل عوامل اجرایی و تمامی مدیران و مردم این استان، انتخاباتی باشکوه برگزار شد.

ولدی ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم، پای کار بودن روحانیت به ویژه امام جمعه ملایر، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگان و اصحاب رسانه در اطلاع رسانی درست اخبار انتخابات را قابل تقدیر خواند و افزود: با وجود تمام تلاش دشمن برای کم‌رنگ کردن حضور مردم در پای صندوق‌های رای، اما نقشه آنان خنثی شد.

وی ادامه داد: دشمنی دشمنان علیه ملت ایران محدود به عرصه‌های اقتصاد، فرهنگ و باورهای دینی و انقلابی مردم نیست، بلکه آنها با انتخابات ملت ایران نیز مخالف هستند و نمی‌خواهند شرکت مردم به نام دین در پای صندوق‌های رای و در خدمت انقلاب به عنوان یک واقعیت تثبیت شود.

معاون استاندار همدان مردم ملایر را مردمی با فرهنگ، ولایت‌مدار و انقلابی دانست و گفت: این همه خوبی مردم ملایر باید الگویی برای کشور باشد و با حضور خود در این انتخابات ثابت کردند که گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستند و شیطنت‌های دشمنان برای آنان اهمیتی ندارد.

ولدی با بیان اینکه داوطلبان انتخابات و طرفداران آنان در کنار عوامل اجرایی و مردم نیز خوب عمل کردند اظهار داشت: همه باید به دنبال رشد و توسعه این شهرستان و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.

وی تاکید کرد: دولت نیز که مورد تایید نظام و منتخب مردم است، باید عملکرد آن که عملکرد نظام است، به درستی منعکس شود.

فرماندار ویژه ملایر گفت: به طور قطع طبق تاکیدات رهبر معظم انقلاب با مجلسی قوی به سوی کشوری قدرتمند و با توسعه روز افزون پیش خواهیم رفت.

ولدی با تاکید بر اینکه رضایت خداوند و رعایت قانون هدف ما در برگزاری انتخابات بود افزود: همه تفکر و توان‌مان باید در خدمت به مردم باشد.

ولدی ادامه داد: هم اکنون با وجود استاندار با تجربه و توانمند همدان، این استان به کارگاه اقتصادی و تولیدی تبدیل شده است.

وی همچنین تعداد واجدان شرایط رای در این دوره از انتخابات در شهرستان ملایر را ۲۳۲ هزار و ۹۵۷ نفر و تعداد شعب اخذ رای را ۱۹۹ شعبه عنوان و بیان کرد: از  ۲۳ داوطلب انتخابات مجلس یازدهم حجت الاسلام احد آزادیخواه با ۳۶ هزار و ۴۷۸ رای و هادی بیگی‌نژاد با ۲۲ هزار و ۵۳ رای به عنوان منتخب مردم ملایر به مجلس راه یافتند.

ولدی تعداد جمع آرای ماخوذه را ۸۵ هزار و ۴۸۱ رای و میزان مشارکت مردم این شهرستان را در انتخابات ۳۶.۸ درصد عنوان کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =