مردم با هوشمندی رجزخوانی دشمنان را از بین بردند

کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج طی پیامی حضور پرشور مردم را در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خلق حماسه ای پرشکوه اعلام کرد که توانست رجز خونی دشمنان را از بین ببرد.

در پی حضور پرشکوه و حماسی مردم در یازدهمین دوره‌ی انتخابات مجلس شورای اسلامی، حضرت آیت‌الله حسینی همدانی نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان البرز پیام تشکر و قدردانی صادر کرد که در متن پیام نماینده رهبر انقلاب اسلامی در استان البرز آمده، بار دیگر عنایات ویژه رحمانی شامل حال ملّت ایران و به‌خصوص مردم ولایت مدار و شهیدپرور استان البرز شد و توانستند صفحه نوران دیگری از شور و شعور و معرفت را به کتاب عظیم اقتدار و امنیت و عزت ایران اسلامی اضافه کنند.

اقشار مختلف مردم با سلایق گوناگون با هوشمندی و از روی آگاهی رجزخوانی‌های دشمنان پلید و عملیات روانی رسانه‌ای گسترده آنان در جهت عدم شرکت در انتخابات را با حضور خود از بین برده و زمینه‌های ایران قوی را با تشکیل مجلس قویِ تراز انقلاب اسلامی فراهم کردند.

اینجانب ضمن عرض تبریک به نمایندگان منتخب مجلس شورای اسلامی استان البرز و آرزوی توفیق در انجام مسوولیت بزرگی که از طرف مردم به آنان واگذارشده از نامزدهای دیگر که تنور انتخابات را گرم کردند و زمینه‌ساز حضور مردم در این عرصه را فراهم کردند تشکر می‌نمایم. و تذکر این نکته را خالی از لطف نمی‌دانم که تا پایان دوره مجلس فعلی و آغاز مجلس جدید نزدیک صد روز فرصت وجود دارد که عزیزان منتخب بار دیگر وظایف خطیر نمایندگی مردم، فرصت‌ها و تهدیدهای استان را بررسی کنند، به دیدار مردم رفته صحبت‌های آنان را گوش‌داده و از تجربیات و ایده‌های رقبای انتخاباتی برای برنامه‌ریزی‌های آینده بهره‌مند شوند.

لازم است در اینجا از همه‌کسانی که در بهتر برگزار شدن این مهّم از ماه‌های قبل تلاش داشتند، از شورای محترم نگهبان و هیات‌های اجرایی، از دستگاه‌های اطلاعاتی امنیتی و قضایی، از مجریان و ناظران و رسانه‌ها، از اولیا مساجد و مدارس و از صداوسیمای مرکز استان تشکر و قدردانی نمایم.

در پایان با سجده شکر در مقابل خدای سبحان به خاطر همه نعمت‌هایش و سپاس از عنایت ویژه حضرت ولی‌عصر ارواحنا فداه، یاد امام (ره) و شهیدان به‌خصوص سردار دل‌ها حاج قاسم عزیز را گرامی داشته و برای ایران اسلامی و مردم غیور کشورمان افتخار و سربلندی تا رسیدن به تمدن نوین اسلامی تحت زعامت نایب الامام ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای مدظله‌العالی از خداوند متعال مسالت  دارم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =