راه‌یاب ملل شگفتی‌ساز هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال

تهران- ایرنا- هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال با شگفتی‌سازی تیم راه‌یاب ملل مریوان برگزار شد. این تیم تنها میزبان پیروز هفته بود.

هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال امروز (یکشنبه) با سه بازی برگزار شد. هر سه بازی برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، بدون حضور تماشاگران بود.

راه‌یاب ملل مریوان در خانه خود با نتیجه سه بر صفر تیم مدعی سپاهان را شکست داد تا یک شگفتی در لیگ خلق کند. این تیم با برد امروز، یک پله در جدول رده‌بندی صعود کرد و به رتبه نهم رسید.

شهرداری ارومیه به روند نتایج خوب خود ادامه داد و در یزد به یک پیروزی آسان سه بر صفر مقابل شهداب دست یافت. شاگردان پیمان اکبری با این برد و تغییراتی که در جدول ایجاد شد، از رتبه ششم به سوم رسیدند.

در سالن ساپکو تهران، پیکان سه بر یک از کاله آمل باخت تا اوضاع بحرانی هفته‌های اخیر این تیم ادامه داشته باشد. شاگردان محمد ترکاشوند که تا چند هفته پیش در رده دوم جدول بودند، حالا در مکان ششم قرار گرفته‌اند.

امروز بازی تیم‌های شهروند اراک با خاتم اردکان و شهرداری ورامین با سایپا تهران به دلیل دستور شورای تامین استان مرکزی و شهر ورامین و با توجه به گزارشات مربوط به شیوع ویروس کرونا لغو شده بود.

نتایج تیم پیام مشهد هم پس از ۲ هفته حضور نداشتن این تیم در مسابقات، از جدول رقاتب‌ها حذف شد. هفته گذشته بود که با تصمیم سازمان لیگ و به دلیل عمل نکردن این باشگاه به تعهداتش، پیام از لیگ برتر کنار گذاشته شده بود.

شهرداری گنبد و فولاد سیرجان در این هفته استراحت داشتند.

جدول لیگ والیبال در پایان هفته نوزدهم
نتایج تیم پیام مشهد سرانجام حذف شد

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =