«شنای پروانه» مجوز نمایش گرفت

تهران- ایرنا- شورای صدور پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی برای سه فیلم مجوز نمایش صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی در جلسه اخیر که با حضور اکثریت اعضا برگزار شد، مجوز نمایش سه فیلم شنای پروانه به تهیه‌کنندگی رسول صدرعاملی، کارگردانی و نویسندگی محمد کارت را صادر کرد.

در این فیلم سینمایی بازیگرانی چون جواد عزتی، طناز طباطبایی، امیر آقایی، پانته‌آ بهرام، علی شادمان، نیره فراهانی، مهدی حسینی‌نیا، ایمان صفا، مه‌لقا باقری، نادر شهسواری و با معرفی آبان عسکری به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلمنامه شنای پروانه که مضمونی اجتماعی دارد، توسط محمد کارت، حسین دوماری و پدرام پورامیری نوشته شده و در خلاصه داستان آن آمده است: در جنوب شهر، شنای پروانه طوفان به پا می‌کند.

همچنین در این جلسه مجوز فیلم سینمایی پوست به تهیه‌کنندگی محمدرضا مصباح، کارگردانی و نویسندگی بهمن و بهرام ارک و انیمیشن «فرمانروای آب» به تهیه‌کنندگی مجتبی امینی، کارگردانی و نویسندگی مجید اسماعیلی صادر شد.

برادران ارک پس از چند فیلم ویدیویی، با نخستین فیلم خود به زبان ترکی در جشنواره فیلم فجر امسال (۱۳۹۸) حضور داشتند. آنها در سال ۱۳۹۶ نیز با فیلم کوتاه حیوان با کارگردانی این دو برادر، جوایز متعدد جهانی و ملی ایران از جمله جایزه سینه فونداسیون فستیوال کن و سیمرغ بلورین جشنواره فجر را از آن خود کرده‌ است. 

جواد قامتی، فاطمه مسعودی‌فر، محمود نظرعلیان، ناصر هاشمی و هادی افتخارزاده در این فیلم بازی می‌کنند که در خلاصه داستان آن آمده است؛ موضوع این فیلم عشق، جادو و خرافه‌پرستی و درباره خانواده‌ای شامل یک مادر و پسر است که زندگی آن‌ها به دلیلی دچار مشکل می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =