هشدار بارش در استان‌های لرستان، تهران و البرز

تهران - ایرنا - مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: بارش‌ها در استان‌های لرستان، تهران و البرز از شدت بیشتری برخوردار است و به مردم این استانها توصیه می‌شود مراقبت بیشتری داشته باشند.

" سیف الله آقا بیگی" روز (یکشنبه) در گفت و گو با ایرنا افزود: براساس آخرین پایش‌های صورت گرفته، توده‌های بارشی در استان‌های ذکر شده شدت بیشتری خواهند داشت.

وی ادامه داد: علاوه بر استان‌های لرستان، تهران و البرز بارش در استان‌های چهار محال و بختیاری و خوزستان هم شدید خواهد بود که ضروری است اقدام‌های گسترده‌تری نسبت به مدیریت سیلاب در این استان‌ها اعمال شود.

آقابیگی گفت: بر این اساس ضروری است تیم‌های عملیاتی در این استان‌ها علاوه بر فراهم سازی مقدمات لازم مراقبت های بیشتری به عمل آورند.

مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت منابع آب ایران با اشاره به ورود جبهه بارشی از عصر فردا دوشنبه به کشور خواستار توجه بیشتر مردم و سازمان به این موضوع شد.
به گزارش ایرنا، براساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی از عصر فردا دوشنبه در تعداد زیادی از استان‌های واقع در جنوب غرب، غرب و مرکز کشور و نیز شمال غرب بارش‌های شدید همراه با وزش باد رخ خواهد داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =