اعلام آمادگی وزارت بهداشت برای حفظ سلامت زائران حرم مطهر رضوی

مشهد- ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر آمادگی این وزارتخانه برای همکاری با آستان قدس رضوی در حفظ سلامت زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی تاکید کرد.

سعید نمکی روز یکشنبه در گفت و گوی تلفنی با تولیت آستان قدس رضوی از اقدامات و همکاری‌های آستان قدس رضوی با دانشگاه علوم پزشکی مشهد قدردانی کرد.

تولیت آستان قدس رضوی نیز در این گفت و گو با اعلام آمادگی این نهاد برای همکاری با وزارت بهداشت، اهتمام جدی این وزارتخانه به سلامت زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی را خواستار شد.

حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی ضمن دریافت آخرین گزارش‌ها و اطلاعات در خصوص ویروس کرونا، گفت: حفظ سلامت زائران بارگاه منور رضوی اولویت نخست آستان قدس رضوی است و بر این اساس آمادگی داریم به منظور اتخاذ تدابیر لازم و اقدامات پیشگیرانه، براساس سیاست های وزارت بهداشت عمل نماییم.

وی افزود: آستان قدس رضوی در راستای حفظ سلامت زائران موظف به همکاری با وزارت بهداشت است و از مسوولان حوزه سلامت کشور انتظار می‌رود در حفظ سلامت زائران و مجاوران اهتمام جدی داشته باشند.

آستان قدس رضوی از ابتدای بهمن ماه سال جاری اقدامات پیشگیرانه خود را با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای حفظ سلامت زائران، کارکنان، خدمه و خادمیاران این مضجع شریف آغاز کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =