کلاس‌های درس دانشگاه علم و صنعت غیرحضوری شد

تهران- ایرنا- دانشگاه علم و صنعت اعلام کرد: تمامی کلاس­‌های درسی در مقاطع مختلف تحصیلی این دانشگاه به دلیل لزوم انجام تدابیر پیشگیرانه در شیوع ویروس کرونا از روز شنبه ۱۰ اسفندماه تا پایان سال ۱۳۹۸ به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

پس از مصوبه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص تعطیلی دانشگاه‌ها تا آخر این هفته دانشگاه علم و صنعت ایران برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، امروز- یکشنبه - اطلاعیه ای منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به لزوم انجام تدابیر پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و با توجه به درخواست­ه های گروه‌های مختلف دانشجویی برای استفاده از امکانات غیرحضوری از شنبه آینده تا پایان امسال، تمامی کلاس­ های درسی در مقاطع مختلف تحصیلی، به صورت الکترونیکی و با استفاده از سامانه LMS این دانشگاه ارائه می شود.

در ادامه این اطلاعیه تاکید شده است: دانشجویان بدون نیاز به حضور در دانشگاه و با اتصال به سامانه LMS از کلاس‌­های آموزش الکترونیکی مربوطه استفاده خواهند کرد البته در این زمینه مرکز آموزش الکترونیکی ضمن ایجاد امکانات دسترسی و کاربری مربوطه برای تمامی دانشجویان، فایل راهنمای لازم را نیز در اختیار آنها قرار می دهد.

این دانشگاه خاطرنشان کرد: کلاس­‌های آزمایشگاهی، کارگاهی و عملی تا پایان سال ۱۳۹۸ برگزار نمی شود و درخصوص برگزاری کلاس‌های جبرانی آنها، اطلاع رسانی می‌شود.

به گزارش ایرنا، کیانوش جهانپور رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز اعلام کرد: تعداد تلفات بیماری کرونا در ایران به هشت و تعداد مبتلایان به ۴۳ نفر رسید.

وی افزود: از بین موارد بررسی شده از روز گذشته تا ظهرامروز بر اساس نتایج آزمایش های تایید شده تعداد ۱۵ نفر دیگر مبتلا به کووید ۱۹ یا ویروس کرونای جدید شناسایی شدند.

رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت یادآور شد: از این تعداد ۷ نفر در قم، چهار نفر تهران، دو نفر استان گیلان و یک نفر استان مرکزی و یک نفر تنکابن (مازندران) بودند و از این افراد طی ۲۴ ساعت گذشته سه نفر جان خود را از دست دادند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha