نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد از حضور مردم در انتخابات قدردانی کرد

یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج روز یکشنبه با صدور بیانیه ای از حضور حماسی قشرهای مختلف مردم این استان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.

در بیانیه حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: حضور پرشور و غرورآفرین ملت ایران و مردم فهیم، ولایتمدار و همیشه در صحنه کهگیلویه بویراحمد در انتخابات مجلس یازدهم نشان از عشق به انقلاب و پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

در ادامه این بیانیه عنوان شده است: کسب مقام نخست به لحاظ حضور در انتخابات مجلس یازدهم از سوی مردم کهگیلویه و بویراحمد برگ زرین دیگری بر افتخارهای استان است.

در این بیانیه آمده است: اینجانب از حضور جهادگونه مردم انقلابی کهگیلویه و بویراحمد و تمامی عوامل و دست اندرکاران برگزاری انتخابات مجلس یازدهم در استان اعم از مسؤولان ستاد انتخابات استانی و شهرستانی، هیأت ‌های اجرایی، نظارت و بازرسی، عوامل انتظامی و امنیتی، داوطلبان و حامیان آنها، اعضای ستادها و خبرنگاران رسانه های گروهی که در خلق این حماسه نقش ایفا کردند قدردانی می کنم.

در پایان این بیانیه عنوان شده است: به سه منتخب انتخابات مجلس یازدهم در کهگیلویه و بویراحمد تبریک عرض کرده و امیدوارم در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای گرانبهای رهبر معظم انقلاب شاهد رشد، شکوفایی و سرافرازی بیش از پیش ایران اسلامی و کهگیلویه و بویراحمد در جهان باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =