۵ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۹:۵۱
کد خبرنگار: 2199
کد خبر: 83687183
۰ نفر
رانندگان زنجانی هفت هزارو ۲۵۰ حلقه لاستیک دریافت کردند

زنجان - ایرنا - مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون هفت هزارو ۲۵۰ حلقه لاستیک بین رانندگان جاده‌ای این استان با نرخ مصوب دولتی توزیع شده است.

عبدالحسین علی اکبری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تقاضا برای درخواست لاستیک خودروهای سبک و سنگین جاده ای کاهش یافته است.

به گفته وی قیمت بالای لاستیک موجب کاهش خرید مردم شده ولی با مدیریت لازم این مشکل حل خواهد شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: عرضه لاستیک به نرخ مصوب در استان بر اساس نرخ حمایتی ارائه می شود و مشکلی در زمینه تامین لاستیک وجود ندارد و اگر رانندگان تقاضایی در این خصوص داشته باشند برای آنها تامین می شود.
علی اکبری تاکید کرد: رسیدگی به مسائل، مشکلات و مطالبات رانندگان حمل و نقل جاده‌ای از دغدغه‌های اصلی مسئولان حوزه حمل و نقل جاده‌ای  است.
وی ادامه داد: روند توزیع لاستیک برای خودروهای جاده‌ای اعم از مسافربری و حمل کالا در استان زنجان جریان دارد و این مهم بر اساس کارکرد و پایش خودروها انجام می شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در حال حاضر در استان بیش از هفت هزار و ۱۵۵ راننده دارای کارت هوشمند هستند که در بخش مسافربری و حمل و نقل کالا فعالیت دارند.
علی اکبری اظهار داشت: راهداری زنجان به منظور ارائه خدمات مطلوب به مسافران نسبت به توزیع لاستیک به رانندگان برنامه ریزی و مدیریت لازم را انجام می دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =