۱۲ کیلو شیشه از قطار تهران - آنکارا کشف شد

تهران - ایرنا- فرمانده پلیس راه آهن کشور از کشف ۱۲ کیلو گرم مواد مخدر شیشه و دستگیری ۲ نفر در قطار بین المللی تهران - آنکارا خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نیروی انتظامی، حشمت اله ملکی روز یکشنبه افزود: در راستای مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ، ماموران مبارزه با مواد مخدر پلیس راه آهن کشور  هنگام کنترل قطار بین المللی تهران - آنکارا به دو نفر به هویت معلوم مظنون و در بازرسی از چمدان های همراه مسافران به ۹ ثوب لباس سنتی ترمه بسته بندی شده مشکوک می شوند.

وی اظهار داشت: در بررسی لباس ها مشخص شد متهمان آستر لباس ها را به شیشه آغشته کرده اند و از این طریق قصد حمل آن به کشور ترکیه را داشتند که باهوشیاری ماموران از قصد شوم خود باز ماندند.

فرمانده پلیس راه آهن کشور با بیان اینکه در این راستا دو متهم دستگیر شدند، گفت: پس از اقدامات به عمل آمده، مقدار ۱۲ کیلو و ۸۵۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه از لباسهای مذکور استخراج شد و متهمان در بازجویی اولیه ادعا کردند لباس ها را از شخصی به هویت معلوم دریافت و مقرر بوده که پس از تحویل در شهر آنکارا هر کدام مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به عنوان دستمزد دریافت کنند.

ملکی گفت: تشکیل پرونده قضائی و تحویل متهمان به همراه مواد مکشوفه به پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، گفت: مبارزه جدی با افراد سودجو و سوداگران مرگ که قصد ترانزیت مواد مخدر و کالای قاچاق از طریق خطوط ریلی را دارند به صورت ویژه در دستور کار پلیس راه آهن کشور قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =