اعزام مبتلایان به کرونا از شوط به ماکو شایعه است

ارومیه – ایرنا - مدیرشبکه بهداشت و درمان ماکو با بیان اینکه هیچ مورد قطعی آلودگی به ویروس کرونا در این شهرستان وجود ندارد، گفت: اعزام سه فرد مبتلا به ویروس کرونا از شوط به ماکو صحت ندارد.

رحیم صمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هر سه نفر اعزامی از شهرهای شوط و بازرگان مبتلا به آنفلوانزا هستند و بیماری کرونا ندارند.

وی با بیان اینکه تست‌های کرونا از همه افراد مشکوک اخذ می‌شود، اضافه کرد: هیچ مورد قطعی آلوده به ویروس کرونا در ماکو وجود ندارد.

وی با تاکید براینکه ماسک به تعداد کافی درهمه داروخانه‌های منطقه وجود دارد، اضافه کرد: در صورتی که داروخانه‌ای از فروختن ماسک خودداری کند، شهروندان می‌توانند شکایت خود را به این شبکه اطلاع دهند.

وی ادامه داد: مردم در صورت داشتن هرگونه شکایت بهداشتی و درمانی خود می‌توانند با شماره‌های تلفن ۳۴۲۲۴۰۲۱ شبکه بهداشت و درمان ماکو، ۳۴۲۲۲۵۴۲ واحد نظارت بر درمان، ۳۴۲۲۷۱۲۹ واحد بهداشت محیط و حرفه ای، ۳۴۲۲۲۵۳۳ واحد بیماریها، ۳۴۲۲۷۱۳۲ واحد غذا و دارو و سامانه ۱۹۰ وزارت بهداشت تماس بگیرند.

رضا قربانی همچنین مدیر شبکه بهداشت و درمان شوط در این خصوص اظهار داشت: هیچ موردی از ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان مشاهده نشده و مردم نباید به شایعات توجه کنند.

به گفته وی مسوولان قضایی و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی در سطح منطقه با برهم زنندگان امنیت در جامعه برخورد خواهند کرد.

ماکو و شوط یکی از شهرهای شمالی استان آذربایجان غربی بوده و در داخل منطقه آزاد ماکو واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha