۴ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۱۵
کد خبرنگار: 2082
کد خبر: 83686790
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

بانک های امارات دهها نیرو را تعدیل کردند

تهران - ایرنا - اطلاعات بانک مرکزی امارات نشان می دهد که در چهار ماهه پایانی سال گذشته میلادی ۹۳۰ نیرو در بانک های امارات تعدیل و ۴۹ شعبه بانکی در این کشور تعطیل شدند.

به گزارش امروز (یکشنبه) روزنامه "خلیج تایمز"، بر اساس اطلاعات بانک مرکزی امارات شمار کارمندان بانکی در چهار ماهه دوم سال از ۳۶ هزار و ۴۴۸ نفر به ۳۵ هزار و ۵۱۸ نفر در چهار ماهه سوم سال ۲۰۱۹ تقلیل یافته است.

همچنین شعب بانکی این کشور نیز از ۷۱۳ شعبه در ژوئن سال ۲۰۱۹ (خرداد- تیر) به ۶۶۴ شعبه در ماه سپتامبر (شهریور_مهر) کاهش یافته است.

همچنین بسیاری از بانک های امارات به منظور کاهش هزینه ها در پی کاهش رشد اقتصادی، در بخش های مختلف بانکی دست به تعدیل صدها نیرو زده‌اند.

از سوی دیگر دو بانک امارات نیز برای کاهش هزینه ها در هم ادغام شده اند؛ "بانک تجاری ابوظبی" با "بانک اتحاد ملی" در مه ۲۰۱۹(اردیبهشت- خرداد) در هم ادغام شدند.

دبی به عنوان بزرگ‌ترین اقتصاد امارات از سال ۲۰۱۴ با کاهش محسوس رشد اقتصادی مواجه شده و طبق پیش‌بینی موسسه "استاندارد اند پورز" در سپتامبر ۲۰۱۹ (شهریور) مشکلات اقتصادی امارت دبی به علت بهای پایین نفت دست کم تا سال ۲۰۲۲ ادامه خواهد یافت.

امارات سال ۲۰۱۸ میلادی به رشد ۱.۹۴ درصد رسید که ضعیف‌ترین رشد اقتصادی این کشور از سال ۲۰۱۰ بوده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha