عضو شورای شهر: برای مقابله با کرونا، تهران باید الکترونیکی اداره شود

تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران از آنچه که، آن را اهمال‌کاری در تعطیلی اماکن عمومی در پی مشاهده ویروس کرونا دانست، گلایه کرد و خواستار اداره پایتخت به صورت الکترونیکی و غیرحضوری شد.

«حجت نظری» امروز یکشنبه در دویستمین جلسه شورای تهران با اعلام آرزوی سلامتی برای شهروندان تهرانی در مواجهه با ویروس کرونا گفت: فارغ‌ از اقدامات شایسته‌ای که شهرداری تهران انجام داده اما باید تمهیداتی را اتخاذ کند که بسیاری از خدمات شهر به شکل الکترونیک و غیرحضوری ارائه شود.  

وی افزود: من فکر می‌کنم در شرایط فعلی ما نسبت به تعطیل نکردن امکان و فضاهای عمومی اهمال کاری می‌کنیم چون نیاز است که این ویروس را قدری جدی تر بگیریم.

این عضو شورای شهر در این زمینه از اقدام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ورزش و جوانان در تعطیلی سالن‌های تئاتر و سینماها و برگزاری مسابقات فوتبال و دیدارهای ورزشی بدون تماشاگر قدردانی کرد.

نظری گفت: بهتر بود جلسه علنی شورای شهر تهران هم به صورت زنده از طریق اینترنت برگزار می‌شد.

وی با تحسین سازمان ورزش شهرداری در زمینه ضدعفونی کردن فضاهای ورزشی گفت: با توجه به اینکه گفته می‌شود امکان انتقال ویروس در فضاهای مرطوب وجود دارد، لازم است حداقل استخرها و حتی اگر ممکن است اماکن ورزشی شهرداری هم تعطیل شوند.  

بر اساس آمار رسمی تاکنون ۴۳ مورد مبتلا به ویروس کرونا در کشور مشاهده شده که از این تعداد  ۸ نفر فوت کرده اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =