اختلافات خانوادگی در کرمانشاه سه نفر را به کام مرگ کشاند

کرمانشاه- ایرنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: داماد سابق یک خانواده به خاطر اختلافات قدیمی و کینه‌ای که از پدر و مادر همسر سابق خود داشته پس از کشتن آنها به زندگی خود نیز خاتمه داد.

سرهنگ «محمدرضا آمویی» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ظهر روز گذشته (شنبه - سوم اسفند) وقوع سه فقره قتل در حوالی میدان امام حسین (ع) کرمانشاه به پلیس گزارش شد.

وی ادامه داد: پس از دریافت این گزارش، ماموران به سرعت در محل حادثه حاضر و مشاهده کردند که ۲ مرد و یک زن در داخل خودرو به قتل رسیده اند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: در تحقیقات پلیس مشخص شد فرد کشته شده در صندلی عقب خودرو، همان قاتل است که ابتدا ۲ سرنشین جلو را به ضرب گلوله کشته و سپس با شلیک یک گلوله به زندگی خود خاتمه داده است.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه ادامه داد: تحقیقات تکمیلی پلیس نشان داد که فرد قاتل، داماد سابق خانواده بوده که چند سال پیش به خاطر اختلافات شخصی از دختر مقتولان جدا شده بود.

وی گفت: این فرد ظاهرا با نقشه قبلی از خاله و شوهرخاله خود که مادر زن و پدر زن سابقش بوده اند به بهانه پایان دادن به اختلافات قدیمی به منزلش دعوت می کند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: زمانی که مقتولان قصد ترک منزل را می کنند داماد سابقشان نیز آنها را به بهانه اینکه در حوالی میدان امام حسین (ع) کار دارد همراهی و در همین محل و در فرصتی مناسب از پشت به آنها تیراندازی و موجب قتل هردونفرشان می شود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه افزود: فرد قاتل پس از کشتن پدر و مادر همسر سابق خود با شلیک یک گلوله به زندگی خود خاتمه می دهد.

وی همچنین از انتقال اجساد افراد جان باخته به پزشکی قانونی خبر داد.

سرهنگ آمویی در پایان با ابراز تاسف از وقوع این حادثه دلخراش، افراد را به خویشتن داری دعوت کرد و گفت: پاشیده شدن بذر تنفر در وجود افراد و عدم گذشت نسبت به اتفاقات قبلی چنین فجایعی را ایجاد می کند که باید از بروز آنها جلوگیری کرد.