دیدار سپاهان و پرسپولیس بدون تماشاگر برگزار می‌شود

اصفهان- ایرنا- مدیر روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: با اعلام سازمان لیگ فوتبال ، دیدار امروز تیم‌های سپاهان و پرسپولیس بدون تماشاگر برگزار می‌شود.

حمید باقری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بنا بر اعلام سازمان لیگ فوتبال،در راستای ارتقای شرایط بهداشت فردی و عمومی و توجه ویژه به حفظ سلامتی ورزشکاران، داوران، عوامل برگزاری و تماشاگران دیدار امروز ما با پرسپولیس بدون تماشاگر برگزار می‌شود.

وی افزود: براساس تصمیم مراجع ذیصلاح، تمامی مسابقات فوتبال باشگاهی سراسر کشور در رده های مختلف لیگ برتر،  دسته اول، دوم و سوم فوتبال، فوتبال ساحلی و فوتسال تا اطلاع ثانوی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه اگر بازی به تعویق می افتاد تصمیم بهتری برای تیم سپاهان بود که در فرصت دیگری از حضور تماشاگرانش به عنوان میزبان استفاده کند چون حق این تیم و هوادارانش است که در روزشگاه حضور یابند.

باقری گفت: با این حال تصمیم بر عدم حضور تماشاگر در این دیدار گرفته شد، باز هم کسانی هم که درورزشگاه حضور می بایند می تواند خطر آفرین باشد.

تیم‌های سپاهان و پرسپولیس از ساعت ۱۶:۱۵ امروز  در ورزشگاه نقش جهان اصفهان رودرروی هم قرار می‌گیرند.

شیوع ویروس کرونا اواخر دسامبر گذشته(آذر/دی) از کشور چین آغاز شد و تاکنون هزاران نفر در چین به این ویروس مبتلا شدند و صدها نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.

این بیماری، قابل پیشگیری است و به‌راحتی و با راهکارهای ساده می‌توان از شیوع و ابتلا به این بیماری جلوگیری کرد.

مردم باید از تماس‌های غیرضروری و حضور در میان ازدحام جمعیت پرهیز کنند، فاصله منطقی را با همه افراد(یک متر) رعایت کرده و روبوسی و دست دادن‌های غیرضروری را کنار بگذارند.

همچنین افرادی که علائم بیماری سرماخوردگی دارند، در منزل بمانند و بسرعت مراقبت‌های درمانی را از طریق پزشکان در پیش بگیرند و با سایر افراد تماس نداشته باشند.

شستن مداوم دست‌ها با آب و صابون یکی از بهترین راهکارها برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری است.

بیش از ۳۱۱ هزار ورزشکار سازمان یافته در استان اصفهان فعالیت می‌کنند و افزون بر یکهزار و ۳۵۰ باشگاه ورزشی در این خطه وجود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =