نتایج نهایی انتخابات در چهار حوزه استان یزد اعلام شد

یزد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رییس ستاد انتخابات استان یزد، نتایج نهایی انتخابات در چهار حوزه این استان را اعلام کرد.

به گزارش شامگاه شنبه اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، "احمد ترحمی" افزود: کار شمارش آرای مأخوذه بلافاصله پس از پایان رأی‌گیری آغاز و ستاد انتخابات استان موفق به تجمیع و نهایی کردن صورت‌ جلسات حوزه‌های انتخابیه استان بر اساس موازین قانونی گردید.

‌معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار افزود: ستاد انتخابات استان سعی نمود تا سرعت را فدای دقت نکند.

‌ترحمی گفت: بر اساس نتایج ثبت‌ شده نهایی و رسمی در سامانه جامع انتخابات کشور تعداد ۱۷۱۴۳۴ رأی در حوزه انتخابیه یزد و اشکذر اخذ شده است.

رییس ستاد انتخابات استان ادامه داد: براین اساس "محمدصالح جوکار" با کسب ۱۰۵۵۴۹  رأی معادل ۷۱.۱ درصد، موفق به راه‌یابی به ‌یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه یزد و اشکذر شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بیان کرد: ‌در حوزه انتخابیه تفت و میبد نیز تعداد ۵۷۱۵۱ رأی اخذ شد که «سیدجلیل میرمحمدی میبدی» با کسب ۲۲۰۸۶  رأی، معادل ۳۸.۵۸ درصد آرا صحیح، موفق به حضور در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تفت و میبد شد.

رییس ستاد انتخابات استان با اشاره به نتایج حوزه انتخابیه شهرستان اردکان، ‌گفت: ‌تعداد۳۱۰۴۲  رأی در حوزه انتخابیه اردکان اخذ شد که بر این اساس "محمدرضا دشتی اردکانی" با کسب ۱۵۸۴۸ رأی معادل  ۵۷.۳ درصد، موفق به راه‌یابی به ‌یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اردکان گردید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ‌بیان کرد: تعداد ۸۵۹۶۲ رأی در حوزه انتخابیه‌ مهریز، بافق، بهاباد، ابرکوه و خاتم اخذ شده که "محمدرضا صباغیان بافقی" با کسب۲۶۸۶۵ رأی معادل ۳۶.۶ درصد، موفق به راه‌یابی به ‌یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه مهریز، بافق، بهاباد، ابرکوه و خاتم شد.

وی میزان مشارکت مردم استان را ۴۸ درصد واجدین شرایط اعلام و تأکید کرد: رقم مشارکت در این انتخابات در استان، بالاتر از متوسط کشوری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =