درخشش دانشجویان پزشکی یزد، چهارمین سال متوالی در کشور

یزد- ایرنا- دانشجویان دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد برای چهارمین سال متوالی در جشنواره دانشجویان نمونه کشوری، افتخارآفرین شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با تبریک کسب این افتخار به دانشجویان برگزیده و خانواده‌های آنان و همچنین اساتید و جامعه دانشگاهی علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، کسب این موفقیت را به نتیجه پشتکار و تلاش دانشجویان و اساتید این دانشگاه اعلام کرد .

به گزارش روز یکشنبه مفدا یزد دکتر "محمد رضا میرجلیلی" اظهار داشت: کسب رتبه اول و افتخارآفرینی دوباره دانشگاه علوم پزشکی یزد در جشنواره دانشجویان نمونه کشوری، برگ زرین دیگری بر کتاب افتخارات دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی، دانشجویان، اساتید و کارکنان خدوم آن اضافه کرد.

به گفته وی دانشگاه علوم پزشکی یزد در بیست و هشتمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری و در رقابت با سایر دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور در سال ۱۳۹۸ موفق به کسب این افتخار شد.

دکتر میرجلیلی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی یزد توانست با معرفی سه دانشجوی نمونه، رتبه نخست را در سطح کشور کسب نماید یادآور شد: هر سه دانشجوی برگزیده از دانشکده بهداشت هستند و این چهارمین سال متوالی است که این دانشکده، رتبه نخست را در بین تمامی دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور از آن خود می کند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، افتخارآفرینان دانشکده بهداشت این دانشگاه را  خانم" ویدا سادات انوشه"  دانشجوی نمونه کشوری در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ارگونومی، خانم"سکینه گرایلو" دانشجوی نمونه کشوری در مقطع دکتری تخصصی در رشته آموزش بهداشت و آقای" سجاد بهاری نیا" دانشجوی نمونه کشوری در مقطع کارشناسی در رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی اعلام کرد.

دکتر میرجلیلی افزود: این سه دانشجو موفق به کسب ۳ جایگاه از مجموع ۱۰ جایگاه دانشجوی نمونه کشوری در سال ۱۳۹۸ در میان دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور شدند و برای این دانشگاه، افتخاری بزرگ را رقم زدند. 

قرار است آیین تجلیل از دانشجویان نمونه کشوری، سوم اسفندماه با حضور مسئولان ارشد کشوری در نهاد ریاست جمهوری برگزار شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =