مهدکودک‌های همدان برای ۲ روز آتی تعطیل شدند

همدان-ایرنا- به منظور پیشگیری از انتقال و شیوع ویروس کرونا اداره‌کل بهزیستی همدان اعلام کرد: کلیه مهدکودک‌های این استان فردا و پس‌فردا /یکشنبه و دوشنبه/ تعطیل شد.

روابط عمومی اداره‌کل بهزیستی همدان اعلام کرد: به منظور انجام اقدامات پیشگیرانه و رعایت اصول ایمنی در مقابله با عفونت‌های حاد تنفسی، کلیه مهدهای کودک استان همدان روزهای چهارم و پنجم اسفند تعطیل اعلام می‌شود.

دقایقی قبل نیز اداره‌کل روابط عمومی استانداری همدان اعلام کرد: کلیه مراکز علمی و آموزشی و دانشگاه‌های این استان به منظور جلوگیری از انتقال ویروس کرونا یکشنبه و دوشنبه هفته جاری تعطیل شدند.

در این اطلاعیه آمده است: تعطیلی مراکز آموزشی در سطح استان همدان در روزهای یکشنبه و دوشنبه چهارم و پنجم اسفندماه شامل دانشگاه‌های سراسر استان (صرفا کلاس‌های آموزشی) است.

در ادامه عنوان شده: همه بخش‌های اداری دانشگاه‌ها فعال هستند.

اداره‌کل آموزش و پرورش همدان نیز ساعاتی قبل اعلام کرد: به منظور پیشگیری از بروز و انتقال ویروس کرونا مدارس این استان فردا و پس‌فردا /یکشنبه و دوشنبه/ تعطیل است.

در همین ارتباط معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران استان گفت: موارد مشکوک به کرونا ویروس در استان وجود دارد که آمار قطعی آن بعد از تایید آزمایش به صورت روزانه اعلام می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =