نتایج انتخابات مجلس در پاکدشت به تفکیک آرا اعلام شد

تهران- ایرنا – فرماندار و رئیس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان پاکدشت گفت:ستاد انتخابات شهرستان با صدور اطلاعیه‌ای، نتیجه نهایی شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پاکدشت را اعلام کرد.

هادی تمهیدی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در جریان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه پاکدشت ۸ نفر برای کسب یک کرسی مجلس با یکدیگر به رقابت پرداختند.
وی افزود: در اجرای ماده ۲۴ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۷۲ آیین نامه اجرایی آن در انتخابات مجلس شورای اسلامی که در روز جمعه دوم اسفند ماه ۱۳۹۸ در حوزه انتخابیه پاکدشت برگزار شد، ۷۶هزار و ۵۰۵ رأی مأخوذه جمع آوری گردید که رأی اشخاص به شرح زیر است:
۱-    آقای فرهاد بشیری نام پدر محمد دارای ۳۷۲۲۷ رأی
۲-    آقای محمود مظفر نام پدر رحم خدا دارای۲۶۰۵۶ رأی
۳-    آقای مهدی کرامتی نام پدر اسماعیل دارای ۱۳۸۵ رأی
۴-    آقای حبیب اله بازگلی نام پدر حسن دارای ۱۱۱۵ رأی
۵-    آقای سید محمد مهاجرزاده نام پدر سید غلامرضا دارای ۸۳۸ رأی
۶-    آقای محمد خزاعی نام پدر کرم دارای ۷۸۲ رأی
۷-    آقای سلیمان محمدی نام پدر محمد دارای ۶۸۴ رأی
۸-    آقای امین علاءالدین برغمدی نام پدر ابوالقاسم دارای ۶۱۰ رأی
تمهیدی ضمن قدردانی از حضور پرشور و حماسی مردم شهرستان پاکدشت در انتخابات دوم اسفندماه اظهار کرد: در اجرای ماده ۶۸ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی از تاریخ انتشار این آگهی به مدت دو روز هیأت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه در محل فرمانداری شهرستان دماوند برای قبول شکایات آماده می باشد.
وی گفت: بر اساس تبصره های ۱و۲و۳ ماده مذکور کسانی که از نحوه برگزاری انتخابات شکایت، داشته باشند می توانند ظرف مدت هفت روز از تاریخ اخذ رأی شکایت مستند خود را به دبیرخانه شورای نگهبان نیز تسلیم دارند و شکایاتی قابل رسیدگی خواهد بود که مشخصات شاکی یا شاکیان شامل نام، نام خانوادگی، نام پدر، شغل، نشانی کامل، شماره تلفن (درصورت داشتن تلفن) و اصل امضای شاکی را داشته باشد.
رئیس هیأت اجرایی انتخابات پاکدشت تصریح کرد: در صورتی که شاکی بدون دلیل و مدرک کسی را متهم نماید و عمل شاکی عنوان افترا داشته باشد قابل تعقیب و پیگیری است.
پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =