توضیحات «سهیل مهدی» درباره برگزاری هفته بیستم لیگ برتر

تهران- ایرنا- مسوول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال با بیان اینکه شرایط لغو دیدارها وجود ندارد، گفت: با این حال اگر به این سمت برویم که هواداران در ورزشگاه حضور نداشته باشند، لیگ ساکتی را خواهیم داشت اما بحث جان‌ افراد در میان است.

«سهیل مهدی» روز شنبه در گفت‌وگو با رادیو اظهار داشت: واقعیت این است که بیماری کرونا یک موضوع بین‌الملی است و دیروز نیز وزارت ورزش و جوانان توصیه‌ها و پشتیبانی‌هایی از هواداران، ورزشکاران داشت.

وی افزود: استعلامی از کمیته پزشکی داشتم، چرا که این موضوع یک بحث کاملا علمی و تخصصی است و این عزیزان باید هر نکته‌ای را مدنظرشان هست را به ما اعلام کنند.

مسوول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال خاطرنشان کرد: ما برگزار کننده مسابقات هستیم اما در رابطه با این موارد سازمان‌های موازی که کنار ما هستند، تصمیم صحیح را اتخاذ و به ما اعلام می‌کنند. اگر ویروس کرونا پیشرفت داشته باشد، بحث کاهش تماشاگران و از این قبیل مسائل را به همراه خواهد داشت.

مهدی تصریح کرد: باید ببینیم سازمان‌های بالا دستی ما چه تصمیم می‌گیرند و ما تابع نظر آنها هستیم.

وی تاکید کرد: از تیم‌ها خواهش کردیم مراسم دست دادن ابتدای بازی را تبدیل به تماس مشت‌ها کنند که توصیه سازمان پزشک جهانی است و احترام متقابل محسوب می‌شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =