استاندار اصفهان از حضور حماسی مردم در انتخابات تشکر کرد

اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان از حضور حماسی مردم این استان و دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.

عباس رضایی با صدور پیامی که روز شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، اعلام کرد: باردیگر حضور پرشور و غرورآفرین مردم ایران اسلامی به‌ویژه مردم فهیم و ولایتمدار استان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دفتر زرین انقلاب اسلامی ثبت شد.

وی تصریح کرد: مردم شریف استان با حضور در این جشن ملی، یک باردیگر با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی و شهدای انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند و به تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری حماسه‌ای بزرگ از جنس اتحاد، همبستگی، وحدت و همدلی را به نمایش گذاشتند.

استاندار اصفهان در پیام خود از حضور حماسی مردم، دست اندرکاران برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و هیات‌های اجرایی و نظارت، بازرسان، نیروهای امنیتی و انتظامی، اصحاب رسانه ستایش کرد.

رضایی ابراز امیدواری کرد که با عنایات حق تعالی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج)، بیش از پیش شاهد رشد و شکوفایی دستاوردهای ایران اسلامی باشیم.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند در سراسر کشور از جمله استان اصفهان برگزار شد.

 انتخابات مجلس در این استان با حضور ۶۰ هزار نفر دست‌اندرکار در سه هزار شعبه اخذ رای برگزار شد.

۲۲ هزار نفر عوامل اجرایی، ۱۴ تا ۱۷ هزار نفر از عوامل نظارتی و ۹ هزار  نفر از نیروهای نظامی و انتظامی در این دوره از انتخابات حضور داشتند.

در این انتخابات، مُنتخبان مردم، ۲۰ کرسی نمایندگی استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی را بدست آوردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =