مربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان: بازیکن ثابت نداریم

مشهد- ایرنا- مربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: این تیم بازیکن ثابت ندارد و همه بازیکنان این تیم هنگام تمرین توانایی‌های خود را نشان می‌دهند و هر کدام شرایط ایده‌آل تری داشت در مسابقه با حریف شرکت می‌کند.

حسین پاشایی عصر شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های "نفت مسجد سلیمان" و "شهر خودرو" مشهد در جریان بازیهای هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران در مشهد افزود: ما نسبت به تیم حریف برنامه‌ریزی می‌کنیم و بازی‌های خود را این گونه پیش می‌بریم و هم اینک نیز تیم ما از اهداف باشگاه خیلی جلوتر است.

وی با قدردانی از مهدی تار تار سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان ادامه داد: او تیمی را ساخته که از تیمی چون "سپاهان" که در جام باشگاه‌های فوتبال به راحتی چهار تا پنج گل به تیم العین زد گل نمی خورد.

مربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: تارتار بازیکنانی را در تیم نفت مسجد سلیمان گردآورده که در مسابقات سال قبل لیگ برتر جزء بازیکنان ذخیره بودند اما امسال مانند یک ستاره در تیم مسجد سلیمان و در قالب لیگ برتر بازی می‌کنند.

پاشایی افزود: ما در جام حذفی فوتبال در همین مشهد با تیم "شهر خودرو" بازی کردیم و آن تیم را یک - هیچ بردیم.

وی مصدومان این تیم در بازی فردا در مقابل تیم شهر خودرو را "سعید کریمی" و "عباس عسگری" ذکر و بیان کرد: خیلی خوب تمرین کردیم و امیدواریم فردا نتیجه خوبی بگیریم.

مربی تیم نفت مسجد سلیمان با بیان اینکه بازی فردا در مقابل تیم شهر خودرو در مشهد بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود گفت: نفس ورزش کردن، سلامتی است و این که به دلیل حفظ سلامتی مردم از حضور تماشاگران در این بازی خودداری می‌شود کار عاقلانه‌ای است.

پاشایی افزود: صادقانه بگویم برای تیم نفت مسجد سلیمان فرقی نمی‌کند هرچند بازی کردن در برابر تماشاگران مشهدی باعث افتخار است و به بازیکنان انگیزه می‌دهد اما هر تصمیمی که گرفته می‌شود برای حفظ سلامتی تماشاگران است.

مسابقه فوتبال دو تیم لیگ برتری شهر خودرو خراسان و نفت مسجد سلیمان فردا ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه در ورزشگاه امام رضا (ع) شهر مشهد در چهارچوب مسابقات هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =