درخشان: پرسپولیس نیاز به آرامش دارد

تهران- ایرنا- سرمربی اسبق پرسپولیس گفت: تیم تحت هدایت «یحیی گل‌محمدی» برای بازگشت به روزهای خوب به آرامش نیاز دارد.

«حمید درخشان» روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به دیدار پیش روی پرسپولیس و سپاهان در هفته بیستم لیگ برتر افزود: دیدار با سپاهان بازی راحتی برای هیچ یک از ۲ تیم نیست. در این دیدار هر تیمی ۳ امتیاز را بگیرد راهش را برای قهرمانی هموارتر می‌شود و به طور حتم این یکی از سخت‌ترین دیدارها خواهد بود. اما پرسپولیس این توانایی را دارد تا سه امتیاز را از آن خود کند.

وی ادامه داد: پرسپولیس برای موفقیت نیاز به آرامش دارد. باید همه چیز مهیا شود تا تیم شرایط خوبی را تجربه کند. در حال حاضر در آستانه یکی از سخت‌ترین دیدارهای فصل قرار داریم و امیدواریم که تیم دست پر از زمین خارج شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس همچنین در رابطه با دیدار اخیر سرخپوشان برابر الشارجه در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: دیگر آن بازی تمام شده اما باید از آن درس بگیریم. می‌توانستیم در آن دیدار به برتری برسیم اما به هر دلیلی این اتفاق رخ نداد. به هر حال امیدوارم که شرایط به نحوی شود که بتوانیم دوباره در آسیا به جایگاه واقعی بازگردیم.

وی گفت: در حال حاضر تیم در بهترین شرایط قرار دارد. هم بازیکنان خوبی دارد و هم از حضور کادر فنی خوب و با انگیزه‌ای بهره می‌برد. تنها مشکل در دیدارهای اخیر نداشتن تمرکز لازم بود که این موضوع هم برطرف خواهد شد تا مشکلی از این بابت نداشته باشیم.

درخشان در پاسخ به این پرسش که برخی معتقد هستند پرسپولیس با مربی ایرانی نمی‌تواند مانند قبل در آسیا مدعی باشد، اضافه کرد: به هیچ وجه اینطور نیست. پرسپولیس شرایط خوبی دارد و تازه اول راه است. همچنان در بازی‌های برگشت هم میزبان هستیم و با استفاده از این امتیاز می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم. تنها باید مشکل تیم در خط دفاعی برطرف شود.

وی در پایان تاکید کرد: زمانی که من در پرسپولیس بودم در آسیا ۹ امتیاز و سه برد متوالی بدست آوردیم. شرایط در لیگ  داخلی متفاوت است اما پرسپولیس باید این روند خوبش را حفظ کند تا همچنان مدعی باشد، چرا که رقیبان آسیایی هم مانند لیگ داخلی از پرسپولیس حساب می‌برند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =