راه‌یابی رضایی‌کوچی از جهرم به مجلس برای چهارمین دوره متوالی

شیراز-ایرنا- محمدرضا رضایی کوچی در انتخابات جمعه دوم اسفندماه، برای چهارمین بار متوالی موفق به کسب اکثریت آرای مردم حوزه انتخابیه جهرم و خفر شد و به یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.

این خبر از سوی ستاد انتخابات وزارت کشور اعلام شد.
در حوزه انتخابیه جهرم و خفر، محمدرضا رضایی کوچی با کسب ۳۹ هزار و ۹۴۰ رای از مجموع ۷۹ هزار و ۷۹۷ رای صحیح به مجلس یازدهم راه یافت.
همچنین علیرضا صحراییان(فرماندار سابق جهرم) با کسب ۳۵ هزار و ۴۰۵ رای  مقام دوم، حمید ابیا با هزار و ۲۶۶ رای مقام سوم و ابوالفضل صادقی قلعه با کسب هزار و ۲۵ رای مقام چهارم را در این رقابت انتخاباتی کسب کردند و از ورود به مجلس شورای اسلامی بازماندند.
محمدرضا رضایی کوچی رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم جهرم و خفر در مجلس هشتم، نهم و دهم بوده است.
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با نخستین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه دوم اسفندماه در ۱۵ حوزه انتخابیه فارس برگزار شد.
شهرستان‌های جهرم و خفر با جمعیت ۲۱۴ هزار نفر، ۱۶۰ هزار نفر واجد شرایط رأی داشتند. جمع آرای مأخوذه 84 هزار و 982 رأی بود.
چهار هزار نفر در قالب عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی، انتظامی و امنیتی در برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس در شهرستان‌های جهرم و خفر مشارکت کردند.
همچنین۱۷۴ شعبه اخذ رای برای این حوزه در نظر گرفته شد که از این تعداد، ۱۳۶ شعبه در شهرستان جهرم و ۳۸ شعبه در شهرستان خفر قرار داشت.
شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد.
نتایج انتخابات مجلس یازدهم پس از تایید نهایی توسط شورای نگهبان رسمیت می یابد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha