۴ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۰۶
کد خبرنگار: 1934
کد خبر: 83685832
۰ نفر

برچسب‌ها

دانشگاه پیام‌نور همدان تا پایان هفته تعطیل است

همدان- ایرنا- روابط‌عمومی دانشگاه پیام‌نور همدان اعلام کرد: تمامی مراکز و واحدهای دانشگاه پیام‌نور این استان برای مقابله با شیوع کرونا ویروس تا پایان هفته جاری تعطیل است.

صادقی ذوقی روز یکشنبه در این باره اظهار داشت: با توجه به ابلاغیه وزیر بهداشت تمامی مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور ۱۰ استان از جمله همدان تا پایان هفته تعطیل است.

وی اضافه کرد: تمامی مراکز و واحدها در بخش اداری و آموزشی تعطیل بوده اما ستاد استان دایر است؛ تعطیلی ستاد استان منوط به اعلام تعطیلی اداره ها توسط استانداری است. 

اداره‌کل آموزش و پرورش همدان نیز روز گذشته اعلام کرد: به منظور پیشگیری از بروز و انتقال ویروس کرونا مدارس این استان در روزهای یکشنبه و دوشنبه تعطیل است.

اعزام دانشجویان همدان به مناطق عملیاتی لغو شد

مدیر اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: اعزام دانشجویان این استان در قالب کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی برای پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس لغو شد.

مهدی بابایی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: همه ساله اعزام دانشجویان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اسفند ماه صورت می گرفت و اعزام دانش آموزان نیز به منظور جلوگیری از ازدحام و

ترافیک در مناطق عملیاتی و فراهم بودن زمینه استقرار اقامت دانشجویان، پیش از اسفند یعنی تا بهمن ماه به اتمام می رسید.

مدیر اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه اضافه کرد: بر این اساس اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی جنوب کشور بهمن ماه به اتمام رسید اما اعزام دانشجویان که قرار بود  اسفند ماه صورت گیرد لغو شد.

بابایی اظهار داشت: اعزام ۲ هزار و ۲۰۰ تا ۲ هزار و ۵۰۰ دانشجوی فعال در دانشگاه های آزاد، علمی کاربردی، دولتی و علوم پزشکی به مناطق عملیاتی جنوب کشور در دستور کار قرار داشت.

وی گفت:  لغو اردوی راهیان نور به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت دانشجویان بوده است.

در همین ارتباط معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان روز گذشته در جمع خبرنگاران گفت: موارد مشکوک به کرونا ویروس در استان وجود دارد که آمار قطعی آن بعد از تایید آزمایش، به صورت روزانه اعلام می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =