تیم والیبال شهداب یزد در صدد کسب امتیاز از شهرداری ارومیه است

یزد- ایرنا - سرپرست تیم والیبال شهداب یزد گفت: برای دیدار حساس خانگی در برابر شهرداری ارومیه بازیکن محروم و یا مصدوم نداریم و برای کسب امتیاز و با آمادگی کامل به مصاف حریف می‌رویم.

ابوالقاسم میرزایی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: نقاط ضغف و قوت تیم حریف توسط کادرفنی دقیقا بررسی شد و شناخت لازم برای این بازی خانگی در اختیار داریم.

وی ادامه داد: برای ارتقا در جدول رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور باید تمام رقابت‌ها در خانه جدی گرفته شود تا بتوان امتیاز مناسب کسب کرد.

سرپرست شهداب یزد اظهار داشت: برای موفقیت در روزهای گذشته تمرین تیم با حضور تمام بازیکنان در شرایط ایده‌آل برگزار شده است.

میرزایی بیان داشت: حق میزبانی برای موفقیت یک تیم اثربخش است و باید با حضور تماشاگران از آن به نحو مناسب بهره گرفت .

از هفته نوزدهم لیگ برتر باشگاه‌های کشور تیم شهداب یزد فردا( یکشنبه) چهارم اسفندماه جاری از ساعت ۱۶ در سالن ۶ هزار نفری شاهدیه یزد به مصاف شهرداری ارومیه می رود.

در لیگ امسال تیم های پیکان و سایپا تهران، راهیاب ملل مریوان، شهرداری ارومیه، شهرداری گنبد، شهرداری ورامین،  فولاد ایرانیان سیرجان، سپاهان اصفهان، کاله آمل، پیام مشهد، شهروند اراک، خاتم اردکان و شهداب یزد حضور دارند.

سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر ایران به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود.

استان یزد با حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت  ۴۸ هیات ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه ورزشی دارد که حدود ۲ هزار نفر آنها در رشته والیبال فعالیت دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =