باقرزاده منتخب مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس یازدهم شد

ساری - ایرنا - علی‌اصغر باقرزاده با کسب بیشترین آرای جمع آوری شده در ۲ شهرستان بابلسر و فریدونکنار ، منتخب این حوزه انتخابیه در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.

رییس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار  روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: علی اصغر باقر زاده  با ۳۰ هزار و ۴۳۰ رای ، بیشترین آرای جمع آوری شده در این حوزه را کسب کرد.

اسماعیل حسن زاده افزود:  پس از باقر زاده ولی الله نانواکناری  با کسب ۱۷ هزار و ۶۰۳ رای بیش ترین آرای مردم را به خود اختصاص داد.

وی با بیان اینکه جمع آرای مأخوذه در این حوزه انتخابیه ۶۴ هزار و ۲۹ رای بوده است افزود:  تعداد افراد واجد شرایط در این حوزه انتخابیه ۱۴۳ هزار و ۸۰۰ نفر بوده است  و بیش از ۴۴ درصد از واجدین شرایط در این انتخابات مشارکت کردند.

موسی فرهادی، محمدرضا نادری،سمانه ذبیحی ،محمد سلیمانی ورکی ،ابوالقاسم گرجی مهلبانی و عباس احمد نتاج کاسگری  دیگر نامزدهای انتخاباتی  دو شهرستان بابلسر و فریدونکنار  برای مجلس یازدهم بودند.

آرای یازدهمین دوره انتخابات  مجلس شورای اسلامی ۲ شهرستان فریدونکنار و بابلسر در  ۲۳۸ صندوق اخذ رای  جمع آوری شد.

شهرستان های بابلسر و فریدونکنار دارای  یک کرسی در مجلس شورای اسلامی هستند. ولی الله نانواکناری نماینده مردم این منطقه در مجلس دهم است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =