تمامی مدارس مازندران روز شنبه تعطیل است

ساری - ایرنا - رئیس ستاد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران اعلام کرد که تمامی مدارس استان برای روز شنبه سوم اسفند ماه تعطیل است.

پیش از این روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران تنها مدارسی را که به عنوان شعب اخذ رای در روز جمعه فعالیت داشتند ، تعطیل اعلام کرده بود.

حسین حسن نژاد جمعه شب در گفت و گو با خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات گفت : با توجه با اینکه برخی از شعب اخذ رای مازندران در مدارس مستقر بودند و برای جلوگیری از سردرگمی والدین و دانش آموزان تمامی مدارس استان تعطیل خواهد بود.

وی یکی از دلایل تعطیلی مدارس را ناشی از مسائل بهداشتی عنوان کرد و افزود : باقی ادارات و سازمان ها و نهادهای علمی استان باز بوده و به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

مازندران برای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی سه هزار و ۸۰ شعبه اخذ رای داشت که از این تعداد ۹۴۵ شعبه در مدارس استان مستقر بود.

کار اخذ رای برای مجلس یازدهم در مازندران همانند سایر نقاط کشور از ساعت ۸ صبح جمعه شروع شد و با سه بار تمدید ، تا ساعت ۲۲ ادامه خواهد داشت.

استان مازندران ۵۳۶ هزار دانش آموز دارد که در چهار هزار و ۴۰۰ مدرسه تحصیل می کنند.

بر اساس اعلام آموزش و پرورش مازندران ، برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان ۴۱ هزار نفر از دانش آموزان رای اولی بودند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha