رای گیری درحوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم تمدید نشد

بوشهر- ایرنا- رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: روند انتخابات در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم تمدید نشده است.

مجید خورشیدی شامگاه جمعه افزود: دست اندرکاران شعبه‌های رای گیری موظف هستند هر کسی که در شعبه وجود دارد حداکثر تا قبل از ساعت ۲۴ فرایند رای گیری را انجام دهند. 

وی بیان کرد: همچنین در حوزه انتخابیه دشتستان و دشتی و تنگستان نیز فرایند رای گیری به مدت نیم ساعت تمدید و هر کسی که بعد از ساعت ۲۲:۳۰ در حوزه انتخابیه حضور داشته باشد باید تا قبل از ساعت ۲۴ کار رای گیری انجام شود. 

خورشیدی گفت: درحوزه انتخابیه کنگان، دیر، جم و عسلویه نیز انتخابات به مدت یک ساعت تمدید و چنانچه تمدید مجددی صورت نگرفت مجریان انتخابات موظف هستند هرکسی در شعب حضور دارد تا قبل از ساعت ۲۴رای گیری را انجام دهند. 

وی یادآور شد: در ۲ حوزه دشتستان و دشتی و تنگستان  فکر نمی کنم  تمدیدی صورت بگیرد، در مرکز استان نیز تمدید نمی شود اما  در حوزه جنوب احتمال دارد که تمدید شود و اگر تمدیدی لازم شد قبل از ساعت ۲۳ در این خصوص اعلام می شود.

وی گفت: همچنین درخصوص تعطیلی مدارس نیز باتوجه به اینکه بسیاری از شعب اخذ رای در مدارس است تمام مقاطع آموزشی در تمام سطح استان در صبح و عصر تعطیل اعلام شد.

استان بوشهر با یک میلیون و ۱۶۰ هزار نفر جمعیت دارای چهار کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی که هم اکنون ۶۶ نامزد در حال رقابت انتخاباتی برای دستیابی به آنها هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =