مدارس استان یزد روز شنبه تعطیل است

یزد- ایرنا- بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد به علت تمدید زمان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مدارس تمامی مقاطع تحصیلی در سراسر استان در روز شنبه (فردا) تعطیل اعلام شد.

رییس روابط عمومی آموزش و پرورش استان یزد جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر افزود: نظر به تمدید زمان انتخابات و طولانی شدن زمان شمارش آرا و مشارکت و حضور تعداد کثیری از فرهنگیان استان در شعب اخذ رأی به عنوان عوامل هیات های اجرایی و نظارت، مدارس در روز شنبه تعطیل است.

محسن گلستانی فر اظهار داشت: با توجه به اینکه تعداد زیادی از مدارس استان به عنوان شعبه اخذ رأی انتخاب شده و وسایل و تجهیزات آنها در اختیار ستاد انتخابات قرار گرفته با تصمیم ستاد اجرایی انتخابات مدارس استان تعطیل اعلام شده است.

همزمان با سراسر کشور اخذ رای از شهروندان یزدی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس از ساعت هشت امروز(جمعه) برابر دوم اسفند ماه ۹۸ در ۷۷۲ شعبه اخذ رای در ۱۰ شهرستان و در چهار حوزه انتخابیه استان برگزار شد.

 آمار واجدان شرایط شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس به تفکیک شهرستان‌ های استان در ابرکوه ۳۴ هزار و ۶۵۵ ‌نفر، اردکان ۶۱ ‌هزار و ۴۴۵ نفر، اشکذر ۲۱ هزار و ۱۳۳ نفر، بافق ۳۰ هزار و ۸۲۷ نفر، بهاباد ‌١٠ هزار و ۹۷۷ نفر، تفت ۳۰ هزار و ۶۸ نفر، خاتم ۲۳ هزار و ۵۸۷ نفر، مهریز ۳۳ هزار و ۱۴۹ نفر، ‌ میبد ۶۱ هزار و ۶۶۲ نفر و شهرستان یزد ۴۱۵ هزار و ۵۵ نفر اعلام شده است.

استان یزد یک میلیون و 138 هزار نفر جمعیت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =