۲ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۱۳
کد خبرنگار: 1425
کد خبر: 83684827
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

مهلت رای گیری در ایلام تا ساعت ۲۲ تمدید شد

ایلام- ایرنا- رییس ستاد انتخابات استان ایلام گفت: با توجه به تداوم حضور مردم در شعب اخذ رای مهلت رای گیری در مناطق مختلف این استان برای بار سوم و تا ساعت ۲۲ تمدید شد.

محمد نوذری شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به همین منظور مردم می توانند تا ساعت ۲۲  امشب برای دادن رای به شعب اخذ رای مراجعه نمایند.

وی از عموم مردم خواست در مدت تعیین شده به شعب مراجعه کرده و در مهلت تعیین شده برای رای دادن اقدام کنند.

استان ایلام دارای سه کرسی در مجلس شورای اسلامی است که ۲ کرسی آن متعلق به حوزه شمالی شامل شهرستان های ایلام، سیروان، چرداول، هلیلان، ایوان، مهران و ملکشاهی  است و یک کرسی متعلق به حوزه جنوبی شامل شهرستان های دهلران، دره شهر، بدره و آبدانان است.

در استان ایلام از بین ۱۳۹ نفر داوطلب، صلاحیت ۶۱ نامزد نهایی از سوی شورای نگهبان تایید شد که در روزهای اخیر با انصراف تعدادی از این افراد در نهایت ۲۷ نفر در حوزه شمالی و ۱۸ نفر در حوزه جنوبی به رقابت خواهند پرداخت.

۴۵۱ هزار نفر از مردم استان واجد شرایط شرکت در انتخابات دوم اسفند ماه امسال هستند که این از این تعداد ۳۱۷ هزار نفر در حوزه شمالی و ۱۳۴ هزار نفر نیز مربوط به حوزه جنوبی استان است.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفندماه همزمان با سراسر کشور در ۵۵۴ شعبه ثابت و سیار شهری و روستایی در نقاط مختلف استان ایلام در هر دو حوزه انتخابیه ایلام و دهلران برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =