تمامی مدارس شعبه اخذ رای مازندران روز شنبه تعطیل است

ساری - ایرنا - آموزش و پرورش مازندران با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که تمامی مدارسی که امروز جمعه دوم اسفند ماه محل اخذ رای بودند ، برای روز شنبه سوم اسفند ماه در هر ۲ نوبت صبح و عصر تعطیل است.

روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران جمعه شب با انتشار اطلاعیه ای همچنین تاکید کرد که تمامی فرهنگیانی که در شعب اخذ رای انجام وظیفه می کردند ، فردا شنبه در استراحت خواهند بود.

بر اساس این اطلاعیه ، ارائه گواهی عضویت در هیات اجرایی و نظارت انتخابات از سوی این دسته از فرهنگیان به مدارس محل خدمت ضروری است.

آموزش و پرورش مازندران تاکید کرده است که بقیه مدارس استان فردا باز بوده و فعالیت عادی خواهند داشت.

روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران از خانواده های دانش آموزان و فرهنگیان خواسته است هرگونه خبر مرتبط با این نهاد آموزشی را از طریق پایگاه اطلاع رسانی آن و یا رسانه های رسمی دنبال کرده ، به شایعات توجهی نکنند.

خانواده های دانش آموزان و فرهنگیان برای اطلاع از این که کدام مدرسه امروز جمعه محل اخذ رای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بوده است ، با مدیران و مسئولان مدارس تماس بگیرند.

مازندران برای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی سه هزار و ۸۰ شعبه اخذ رای داشت که از این تعداد ۹۴۵ شعبه در مدارس استان مستقر بود.

کار اخذ رای برای مجلس یازدهم در مازندران همانند سایر نقاط کشور از ساعت ۸ صبح جمعه شروع شد و با دو بار تمدید ، تا ساعت ۲۲ ادامه خواهد داشت.

ستاد انتخابات مازندران اعلام کرده است که در صورت حضور مردم برای رای دادن ، زمان رای گیری باز هم تمدید خواهد شد.

استان مازندران ۵۳۶ هزار دانش آموز دارد که در چهار هزار و ۴۰۰ مدرسه تحصیل می کنند.

بر اساس اعلام آموزش و پرورش مازندران ، برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان ۴۱ هزار نفر از دانش آموزان رای اولی بودند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =