فرایند اخذ رای در حوزه انتخابیه بروجن به پایان رسید

شهرکرد- ایرنا- رییس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت: فرایند اخذ رای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان بروجن به پایان رسید.

جعفر مردانی گرم‌دره روز جمعه به خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: با توجه به درخواست فرماندار شهرستان بروجن روند برگزاری انتخابات مجلس یازدهم در این حوزه انتخابیه تا ساعت ۲۱ (۹ شب) تمدید شده بود.

وی افزود: هم‌اینک انتخابات در حوزه انتخابیه شهرستان بروجن به پایان رسیده است و باید درب شعب بسته شود.

مردانی گرم‌دره تصریح کرد: روند برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن تا یک ساعت دیگر یعنی تا ساعت ۲۲ (۱۰ شب) شب ادامه دارد.

وی یادآور شد: البته وزارت کشور به استانداران اختیار داده در صورت پایان مراجعه رای‌دهندگان به شعبه‌های اخذ رای و تمام شدن فرایند رای‌گیری در هر کدام از حوزه‌های انتخابیه، می‌توانند نسبت به اتمام فرایند اخذ رای اقدام کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: در همین راستا و بنا بر درخواست فرماندار شهرستان بروجن روند برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه ساعت ۲۱ (۹ شب) به پایان رسید.

مردانی گرم‌دره گفت: روند برگزاری انتخابت مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه لردگان و خانمیرزا بدون تمدید و در مدت زمان قانونی برگزاری انتخابت ساعت ۱۸ (۶ شب) و همچنین در حوزه انتخاباتی اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار با یک ساعت تمدید در ساعت ۱۹ (۷ شب) به پایان رسیده بود.

وی افزود: هم‌اینک روند برگزاری انتخابت مجلس یازدهم در حوزه‌های انتخابیه بروجن، لردگان و خانمیرزا و همچنین اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار پایان یافته است.

به گزارش ایرنا، از مجموع ۴ حوزه انتخابیه چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی روند رای‌گیری در ۳ حوزه انتخاباتی تاکنون پایان یافته است.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه دوم اسفند همزمان در سراسر کشور برگزار شد.

مردم چهارمحال و بختیاری ۴ نفر را برای حضور در مجلس یازدهم انتخاب می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =