فرایند اخذ رای در ۲ حوزه انتخابیه چهارمحال و بختیاری برای دومین بار تمدید شد

شهرکرد- ایرنا- رییس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت: فرایند اخذ رای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن و بروجن برای بار دوم تمدید شد.

جعفر مردانی گرم‌دره روز جمعه به خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری با تقدیر از حضور حماسی مردم در انتخابات دوم اسفندماه تاکید کرد: با توجه به درخواست‌های فرمانداران مراکز حوزه‌های انتخابیه شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن و همچنین بروجن مبنی بر تمدید مدت زمان اخذ رای و نظر به موافقت وزیر کشور به استناد تبصره ۴ ماده ۱۰ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، زمان رای‌گیری در این ۲ حوزه انتخابیه به مدت ۲ ساعت دیگر یعنی تا ساعت ۲۲(۱۰ شب) تمدید شد.

وی افزود: البته وزارت کشور به استانداران اختیار داده است در صورت پایان مراجعه رای‌دهندگان به شعبه‌های اخذ رای و تمام شدن فرایند رای‌گیری در هر کدام از حوزه‌های انتخابیه، می‌توانند نسبت به اتمام فرایند اخذ رای اقدام کنند.

مردانی گرم‌دره تصریح کرد: روند برگزاری اخذ رای انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه لردگان و خانمیرزا بدون تمدید و در مدت زمان قانونی برگزاری انتخابات ساعت ۱۸(۶ شب) و همچنین در حوزه انتخاباتی اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار با یک ساعت تمدید در ساعت ۱۹(۷ شب) به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه دوم اسفند همزمان در سراسر کشور در حال برگزاری است.

مردم چهارمحال و بختیاری ۴ نفر را برای حضور در مجلس یازدهم انتخاب می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =