تصمیم گیری در مورد تعطیلی مدارس استان بوشهر به عهده مدیران است

بوشهر - ایرنا- رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: براساس تصمیم ستاد انتخابات این استان تمام مدارسی که شعبه اخذ رای بوده اند و کار رای گیری در آنها طولانی شده براساس تصمیم مدیران شهرستان‌ها و مناطق می‌توانند تعطیل شوند.

مجید اجرایی شامگاه جمعه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: براین اساس مدیران شهرستان‌ها و مناطق آموزش و پرورش این اختیار را دارند که مدرسه‌های مناطق آموزش زیر پوشش خود را فردا سوم اسفند در شیفت صبح تعطیل اعلام کنند.

وی بیان کرد: تاکنون برخی مدرسه‌های شهرستان های بوشهر و دشتستان  که شعبه اخذ رای بودند فردا صبح تعطیل اعلام شده است.

اجرایی اضافه کرد: در صورت تعطیلی مابقی ۱۸ شهرستان و مناطق آموزش و پرورش در استان بوشهر متعاقبا اعلام می‌شود.

از مجموع جمعیت یک میلیون و ۱۶۰ هزار نفری استان بوشهر ۷۸۳ هزار و ۳۳۳ نفر واجد شرایط رای و از این شمار ۳۷  هزار و ۶۵۹ نفر رای اولی هستند.

در چهار حوزه انتخابیه استان بوشهر ۷۲۰  شعبه اخذ رای برای جمع‌آوری آرای مردم در نظر گرفته شده است که ۵۰۱  شعبه ثابت معادل ۷۰ درصد و ۲۱۹ شعبه سیار معادل ۳۰ درصد هستند.

در مجموع ۱۵ هزار نفر مجری، ناظر و دست اندرکار برگزاری انتخابات در استان بوشهر هستند که این تعداد بیش از چهار هزار نفر اعضا شعبه هستند و در هر شعبه هم یک بازرس انتخابات حضور دارد.

استان بوشهر با یک میلیون و ۱۶۰ هزار نفر جمعیت دارای چهار کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی که هم اکنون ۶۶ نامزد در حال رقابت انتخاباتی برای دستیابی به آنها هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =