فرماندار خلخال: فعالان رسانه و فضای مجازی از گمانه‌زنی در باره نتایج انتخابات خودداری کنند

اردبیل_ایرنا_ فرماندار خلخال گفت: از فعالان رسانه‌ای و شبکه‌های مجازی فعال منطقه انتظار می‌رود از هرگونه گمانه‌زنی در خصوص نتایج انتخابات پیش از اعلام رسمی خودداری کرده و مردم هم منتظر اعلام رسمی نتایج از سوی مراجع ذی‌ربط و از طریق رسانه‌ها و خبرگزاری‌های رسمی باشند.

فریدون بابایی عصر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پس از تایید وزارت کشور و با هماهنگی شورای نگهبان از سوی فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه این منطقه اعلام می‌شود.

وی بیان کرد: ۸۷ هزار نفر در این حوزه واجد شرایط رای دادن در یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند.

به گفته وی ، از مجموع ۸۷ هزار نفر در شهرستان‌های خلخال و کوثر ۶۷ هزار نفر در شهرستان خلخال و ۲۰ هزار نفر در شهرستان کوثر واجد شرایط رای دادن در این دوره از انتخابات هستند.

او بیان کرد:  چهار هزار و ۵۰۰ نفر عوامل برگزاری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان‌ها را در ۲۲۰ صندوق اخذ رای در شعب اخذ رای بعهده دارند.

حجت‌الاسلام ابراهیمی ،رییس هیات نظارت بر انتخابات خلخال نیز حفظ بی‌طرفی و صیانت از آرای مردم را مهم‌ترین وظیفه سرناظرین و ناظرین در شعبه‌های اخذ رای اعلام کرد و گفت: با وجود گرفتاری مردم ناشی از بحران برف ،حضور اقشار مختلف در پای صندوق‌های رای از صبح امروز بسیار خوب بوده است.

وی  حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای را برای همه مسوولان  نظام و ملت ایران موجب دلگرمی دانسته و افزود: خدشه‌دار کردن انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز کشور از اهداف دشمنان انقلاب و نظام اسلامی ایران است اما مردم اجازه دستیابی به این اهداف شوم را به دشمنان خود نخواهند داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =