نمایش اقتدار ایران با حضور در پای صندوق‌های رای

اهواز - ایرنا - حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای یازدهمین دور انتخابات مجلس شورای اسلامی، اقتدار ایران را به دشمنان اسلام نشان می‌دهد.

به گزارش ایرنا روز جمعه مردم اهواز از ساعات اولیه شروع رای گیری با حضوری پرشور پای صندوق های رای حضور یافته تا حماسهای دیگر را در تاریخ ثبت کنند.

مریم قراچه یکی از شرکت کنندگان در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: برای اقتدار ایران، حمایت از ولی فقیه و پاسداشت خون شهید قاسم سلیمانی در انتخابات شرکت کرده ام.

وی در یکی از شعبه های اخذ رای در اهواز ، با اشاره به اولویت خود برای انتخاب فرد اصلح افزود: پیروی از خط رهبری، مومن و شجاع بودن از مولفه های انتخاب نامزد مورد نظرم بوده است.

این شهروند اهوازی ادامه داد: ضروری است مردم برای حمایت از انقلاب اسلامی و ارزش های نظام جمهوری اسلامی در انتخابات شرکت کنند.

یکی دیگر از شرکت کنندگان در این دوره از انتخابات در اهواز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: یکی از وظایف مردم ایران حضور در صحنه و شرکت در انتخابات است.

معصومه حسن نژاد ادامه داد: به لحاظ شرعی نیز مردم ایران باید در انتخابات شرکت کنند و از ولایت فقیه حمایت کنند.

وی بیان کرد: عدالت محوری، توانایی و قدرت حل مشکلات مردم و دلسوز بودن از جمله نشانههای انتخاب یک نامزد صالح است.

سعید ساعدی از دیگر شرکت کنندگان در این دوره از انتخابات در اهواز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با وجود هجمه زیاد دشمنان به ایران، حضور مردم در انتخابات، تمام نقشه های دشمنان را نقش برآب کند.

وی گفت: عشق مردم به نظام جمهوری اسلامی به اندازه ای است که تمامی مشکلات و سختی ها نمی تواند سد راه مردم برای حضور در صحنه شود.

ساعدی ادامه داد: امروز از تمامی اقوام، طایفه ها و اقلیت های دینی در خوزستان، کنار هم تنها با یک هدف که دستور رهبر معظم انقلاب برای حضور حداکثری در انتخابات است، شرکت کرده اند.

احمد بیاتی یک رای اولی است که امسال برای نخستین در این وظیفه ملی شرکت کرده است..

وی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: من برای نخستین بار در انتخابات شرکت کرده ام و احساس بسیار خوبی دارم چون دیگر می توانم در سرنوشت کشورم تاثیر داشته باشم.

بیاتی افزود: ناامید کردن دشمن، حمایت از آرمان های انقلاب و پیروی از خط امام (ره) ازجمله دلایلی است که باید در انتخابات حضورحداکثری داشت.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی صبح روز دوم اسفند همزمان با سراسر کشور در استان خوزستان آغاز شد.

۳۱۰ نفر نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در خوزستان هستند.

بر اساس این گزارش، ۸۹۱ نفر برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در خوزستان ثبت نام کرده بودند که ۶۶۳ نفر (۷۷ درصد) در هیات‌های اجرایی و ۳۹۲ نفر در شورای نگهبان تایید صلاحیت شدند.

خوزستان دارای ۱۸ کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =