۲ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۲۵
کد خبرنگار: 1822
کد خبر: 83684589
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

حضور پررنگ کرمانی ها در انتخابات به پاسداشت خون شهدا

کرمان - ایرنا - رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های کرمان و راور و فرماندار کرمان با اشاره به ساعت تمدید رای گیری افزود: اهالی دیار کریمان به پاسداشت خون شهدا بویژه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی حضوری پررنگ در پای صندوقهای رای دارند.

 به گزارش ایرنا علی بابایی امروز جمعه (۲ اسفند) با حضور در شعبه اخذ رای ۸۵ شهر کرمان در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور پرشور مردم شهرستان کرمان در انتخابات افزود: حضور سالمندان و جوانان در پای صندوق های رای نشان از  مقید بودن مردم به نظام است.

وی با اشاره به اینکه کسانی که هنوز موفق نشدند که رای خود را به صندوق بیاندازند در فرصت باقیمانده با در دست داشتن شناسنامه و شماره ملی به نزدیک‌ترین شعب اخذ رای مراجعه کنند تصریح کرد: مردم برای تعیین سرنوشت خود پای صندوق‌های رای حضور یابند تا نامزدهای اصلح را انتخاب کنند.

فرماندار کرمان با توجه به مشارکت مردم در شهرستان کرمان افزود: آماری از سامانه جامع داریم که تعداد زیادی از مردم به پاسداشت خون شهدا در پای صندوق‌های اخذ رای حضور پیدا کردند.

بابایی در پاسخ به  وضعیت امنیت انتخابات تاکنون گفت: در مجموعه ۴۳۲ شعبه اخذ رای هیچ گزارشی در زمینه ناامنی وجود نداشته است و تک تک نیروهای بسیج و انتظامی از ساعات اولیه تا پایان جمع بندی همراهی لازم را داشته و دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =