۲ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۴۹
کد خبرنگار: 1062
کد خبر: 83684580
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

گزارش تخلف انتخاباتی جدی دریافت نکردیم

تهران-ایرنا- دبیر ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی از پیش‌گیری این ستاد در وقوع تخلفات انتخاباتی خبرداد و گفت: از صبح امروز تا کنون گزارش‌های محدودی مبنی بر تخلف ارائه شده است که چندان جدی نیست.

«مسعود ستایشی» عصر جمعه در حاشیه بازدید از شعبه اخذ رای در حسینه ارشاد به خبرنگار ایرنا گفت: برنامه‌های ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی مبتنی بر پیشگیری بوده که در این مسیر موفق بودیم و تنها ۱۷ گزارش تخلف دریافت کردیم که درحال رسیدگی به آن هستیم.

وی افزود: امروز اینجا حضور دارم که از نزدیک شاهد روند انتخابات باشم و اگر چالشی وجود دارد به آن رسیدگی شود که تا به امروز تنها ۲ مورد تلفنی گزارش شده است.

 دبیر ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی گفت: ما به یک مورد تخلف هم رسیدگی می‌کنیم و برای آن پرونده  تشکیل می‌دهیم و روزهای آینده آمار به صورت دقیق اعلام خواهیم کرد.

معاون قضایی رییس کل دادگستری تهران از حضور پیوسته مردم از صبح امروز در پای صندوق‌های رای تشکر کرد و گفت: مردم شریف ایران پای انقلاب خود ایستاده اند و حماسه حضور خود را به گوش جهانیان خواهند رساند.

وی ادامه داد:  باید به این مردم که علیرغم مشکلات و با اطمینان به  فرمایشات مقام معظم رهبری در انتخابات شرکت کردند، آفرین گفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =